ABN AMRO BANK N.V.

AEX:ABN.NL, NL0011540547
14,750 17:35
+0,110 (+0,75%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Resultaat voor belasting (mln.) 2.680,00356,001.838,002.376,00
Netto winst (mln.) 2.046,00-45,001.231,001.867,00
Winst per aandeel 2,06-0,171,211,96
Koers winst verhouding 7,87-47,1810,676,59
Dividend per aandeel 1,280,610,99
Dividend rendement 7,89%4,72%7,66%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoon kapitaal 20.989,0021.994,0022.812,00
Preferent kapitaal 254,00760,009.386,00
Achtergestelde schulden 8.069,007.549,007.290,00
Totaal passiva 395.623,00399.113,00379.581,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 19.23419.95720.038
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000940.000908.000
Cashflow per aandeel 48,2010,21-8,97
Intrinsieke waarde per aandeel 22,3322,7924,14
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,360,570,54
Rendement eigen vermogen (%) -0,215,608,18
Koers einde boekjaar 8,0212,9212,9313,59
Premium

Waarom de nieuwe doelstellingen van ABN Amro een vleugje ambitie missen

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront