ABN AMRO BANK N.V.

AEX:ABN.NL, NL0011540547
15,210 17:37
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Resultaat voor belasting (mln.) 3.086,002.680,00356,001.838,00
Netto winst (mln.) 2.246,002.046,00-45,001.231,00
Winst per aandeel 2,392,06-0,171,21
Koers winst verhouding 8,597,87-47,1810,67
Dividend per aandeel 1,451,280,61
Dividend rendement 7,06%7,89%4,72%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Gewoon kapitaal 21.358,0021.471,0020.989,0021.994,00
Preferent kapitaal 1.102,00568,00254,00760,00
Achtergestelde schulden 9.805,0010.041,008.069,007.549,00
Totaal passiva 381.295,00375.054,00395.623,00399.113,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 18.83017.97719.23419.957
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000940.000940.000940.000
Cashflow per aandeel 2,463,8548,2010,21
Intrinsieke waarde per aandeel 21,2721,5622,3322,79
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,970,750,360,57
Rendement eigen vermogen (%) 10,529,53-0,215,60
Koers einde boekjaar 20,5416,228,0212,92
Premium

Raakt afkoelende huizenmarkt de resultaten van ABN Amro?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront