UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

PSE:URW.FR, FR0013326246
79,220 17:35
+0,020 (+0,03%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 2.328,702.220,302.685,903.349,20
EBITDA (mln.) -703,00
Bedrijfsresultaat (mln.) -6.956,40-465,70545,00-968,90
Resultaat voor belasting (mln.) -7.955,90-1.024,10351,20-1.771,20
Netto winst (mln.) -7.212,60-972,10178,20-1.629,10
Winst per aandeel -52,10-7,021,28-11,72
Koerswinstverhouding -1,24-8,7837,99-5,71

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 279,20145,90137,30113,00
Immaterieleactiva 2.124,401.924,001.899,701.674,80
Financieleactiva 49.621,7048.654,8047.285,7044.298,50
Vasteactiva 52.878,6051.189,9050.177,5046.621,40
Voorraden 32,0037,4044,4035,30
Debiteuren 539,40532,50463,90506,50
Overigevorderingen 213,20184,80174,90196,60
Liquidemiddelen 2.137,602.256,103.329,105.502,30
Vlottendeactiva 4.399,203.729,504.458,506.956,70
Totaalactiva 57.277,8054.919,4054.636,0053.578,10
Gewoonkapitaal 17.393,5016.927,1017.188,7015.385,70
Preferentkapitaal -7.760,40-959,903.007,60-1.653,40
Aandeelvanderden 5.401,505.446,605.759,605.381,60
Langlopendeschulden 29.655,4028.987,9029.002,7028.973,70
Kortlopendeschulden 4.827,403.557,802.685,103.837,10
Totaalpassiva 57.277,8054.919,4054.636,0053.578,10

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 3.0982.7692.7002.631
Aantaluitstaandeaandelenx1000 138.440138.550138.720139.890
Cashflowperaandeel 10,2812,4217,5614,70
Intrinsiekewaardeperaandeel 125,64122,17123,91109,98
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,510,500,390,61
Rendementeigenvermogen -41,47-5,741,04-10,59
Koerseindeboekjaar 64,5861,6248,6366,92
Premium

Unibail-Rodamco-Westfield ziet meer beweging in transactiemarkt

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront