ASML Holding

AEX:ASML.NL, NL0010273215
865,000 17:39
-11,800 (-1,35%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 11.820,0013.978,5018.824,7021.173,40
EBITDA (mln.) 3.239,304.542,307.221,107.084,30
Bedrijfs resultaat (mln.) 2.790,804.051,506.750,106.500,70
Resultaat voor belasting (mln.) 2.784,004.105,206.904,606.594,10
Netto winst (mln.) 2.592,303.553,705.883,205.624,20
Winst per aandeel 6,168,4914,3614,14
Koers winst verhouding 42,8146,8349,2135,63
Dividend per aandeel 2,402,755,505,80
Dividend rendement 0,91%0,69%0,78%1,15%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 2.815,203.147,504.136,905.799,80
Immateriële activa 5.678,005.507,705.398,005.330,30
Financiële activa 820,70892,50923,60919,60
Vaste activa 11.337,4012.040,8013.235,5015.563,60
Voorraden 4.569,405.179,207.199,708.850,70
Debiteuren 1.310,303.028,005.323,804.334,10
Overige vorderingen 67,3042,0033,401.001,20
Liquide middelen 7.351,607.590,307.376,007.010,10
Vlottende activa 15.930,0018.190,2023.064,9024.393,90
Totaal activa 27.267,4030.231,0036.300,4039.957,50
Gewoon kapitaal 13.865,4010.140,608.810,8013.452,40
Preferent kapitaal 179,40333,50428,30345,00
Langlopende schulden 6.798,507.792,409.506,0010.230,40
Kortlopende schulden 6.603,5012.298,0017.983,6016.274,70
Totaal passiva 27.267,4030.231,0036.300,4039.957,50

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 26.61429.86136.11240.309
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 418.300409.800397.700393.800
Cashflow per aandeel 11,0626,4721,3413,82
Intrinsieke waarde per aandeel 30,4119,3416,4028,07
Koers Intrinsieke waarde verhouding 13,0736,5430,7224,29
Rendement eigen vermogen (%) 25,6358,0263,8358,27
Koers einde boekjaar 397,55706,70503,80681,70
Premium

Nieuw koersdoel ASML na cijfers

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront