Fugro

AEX:FUR.NL, NL00150003E1
22,900 17:35
+0,600 (+2,69%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 1.413,791.481,781.789,062.200,17
EBITDA (mln.) 139,38173,54218,37397,49
Bedrijfsresultaat (mln.) 19,7760,2692,97252,31
Resultaat voor belasting (mln.) 53,0347,9886,49215,73
Netto winst (mln.) -173,8271,1274,13254,84
Winst per aandeel -2,850,700,702,27
Koerswinstverhouding -2,679,8416,007,64

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 658,05678,58757,00883,73
Immaterieleactiva 277,29289,84292,75290,60
Financieleactiva 83,63109,4681,8073,47
Vasteactiva 1.054,591.126,871.190,251.386,42
Voorraden 27,6229,1035,0836,05
Debiteuren 203,22240,04
Overigevorderingen 11,5410,888,878,05
Liquidemiddelen 183,46148,96209,09326,29
Vlottendeactiva 646,45711,47867,221.014,31
Totaalactiva 1.701,041.838,342.057,472.400,74
Gewoonkapitaal 702,07851,201.055,071.290,56
Preferentkapitaal -290,52-12,07
Aandeelvanderden 9,5810,3611,2712,63
Langlopendeschulden 483,68381,56396,52396,58
Kortlopendeschulden 505,72595,22594,61700,97
Totaalpassiva 1.701,041.838,342.057,472.400,74

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 9.1499.0029.40110.220
Aantaluitstaandeaandelenx1000 60.950101.490113.510113.510
Cashflowperaandeel 1,990,901,113,30
Intrinsiekewaardeperaandeel 11,528,399,2911,37
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,660,821,201,53
Rendementeigenvermogen -24,768,367,0319,75
Koerseindeboekjaar 7,606,8911,2017,34
Premium

Trading update Fugro bevat op 1 dissonant na veel goed nieuws

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront