BE Semiconductor Industries

AEX:BESI.NL, NL0012866412
153,450 17:35
-9,850 (-6,03%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 356,20433,62749,30722,87
EBITDA (mln.) 111,75169,04335,14317,11
Bedrijfs resultaat (mln.) 91,92149,86317,58294,12
Resultaat voor belasting (mln.) 78,14137,52303,84275,49
Netto winst (mln.) 81,32132,28282,15240,65
Winst per aandeel 1,121,823,703,03
Koers winst verhouding 30,7727,2420,2818,67
Dividend per aandeel 1,011,703,332,85
Dividend rendement 2,93%3,43%4,44%5,04%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiƫle activa 37,7140,4950,75
Immateriƫle activa 95,14113,92126,96
Vaste activa 155,82207,89198,49
Voorraden 51,6594,4092,12
Debiteuren 93,22174,94148,33
Overige vorderingen 1,443,053,55
Liquide middelen 598,71647,18671,69
Vlottende activa 755,53936,15936,70
Totaal activa 911,361.144,041.135,19
Gewoon kapitaal 371,23619,27628,54
Preferent kapitaal 64,42106,13136,99
Langlopende schulden 438,64337,19362,76
Kortlopende schulden 101,49187,58143,89
Totaal passiva 911,361.144,041.135,19

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 1.6182.1411.819
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 72.50076.31079.310
Cashflow per aandeel 2,233,643,43
Intrinsieke waarde per aandeel 3,414,715,10
Koers Intrinsieke waarde verhouding 14,5315,9211,08
Rendement eigen vermogen (%) 35,6345,5638,29
Koers einde boekjaar 49,5875,0256,56136,45
Premium

Toonaangevende positie Besi betekent hoge waardering

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront