ASM International

AEX:ASM, NL0000334118
230,700 17:35
+2,900 (+1,27%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 737,40818,081.283,861.328,12
Operationele kosten 654,40727,63951,451.049,39
Afschrijvingen 52,1055,3578,3289,03
BedrijfsResultaat 457,15173,98382,79327,14
Resultaat voor belastingen 457,04172,57382,66334,07
Belastingen 4,6415,4453,6548,67
CashFlow 490,96-550,68203,98-50,41
Nettowinst 452,40157,13329,01285,40

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 110,68148,75164,86237,35
Immateriële activa 124,56161,20200,49221,19
Financiële activa 730,55789,59778,27742,71
Vaste activa 1.018,461.167,351.229,841.278,95
Voorraden 142,85171,83173,19162,20
Debiteuren 163,14173,45199,54280,06
Overige vorderingen 1,274,441,220,55
Liquide middelen 836,46285,91497,87435,23
Vlottende activa 1.158,74680,62945,30950,99
Totaal activa 2.177,201.847,972.175,142.229,94
Gewoon kapitaal 1.998,141.641,551.818,651.854,72
Preferent kapitaal 40,3899,61126,9426,19
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 14,2512,1735,9134,94
Kortlopende schulden 151,44194,25320,58340,28
Totaal passiva 2.177,201.847,972.175,142.229,94

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 1.9002.1812.3372.583
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 62.30056.30051.30048.910
Winst per aandeel 8,063,196,735,84
Dividend per aandeel 0,801,003,002,00
Cashflow per aandeel 1,932,439,535,41
Intrinsieke waarde per aandeel 31,3528,2832,5935,93
Koers-winstverhouding 6,9911,3514,8830,81
Dividend rendement (%) 1,422,763,001,11
Rendement eigen vermogen (%) 22,649,5718,0915,39
Koers einde boekjaar 56,3736,20100,15179,95