B&S Group SA

AEX:BSGR.NL, LU1789205884
5,420 16:47
-0,180 (-3,21%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 1.746,481.978,821.861,761.869,51
EBITDA (mln.) 109,20105,3590,32116,36
Bedrijfs resultaat (mln.) 98,4688,4257,8775,46
Resultaat voor belasting (mln.) 90,8177,5151,1771,73
Netto winst (mln.) 60,3946,9621,7038,47
Winst per aandeel 0,720,560,260,46
Koers winst verhouding 18,3317,1428,3815,43
Dividend per aandeel 0,290,220,100,18
Dividend rendement 2,20%2,29%1,36%2,54%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 31,0339,31103,4098,76
Immateriële activa 121,59135,40122,60119,15
Financiële activa 2,142,522,632,78
Vaste activa 157,26252,37231,49224,23
Voorraden 377,88375,56308,27381,76
Debiteuren 205,72201,26195,63195,04
Overige vorderingen 6,748,704,316,09
Liquide middelen 26,9050,8838,8712,55
Vlottende activa 639,03662,15576,00633,49
Totaal activa 797,19914,51807,49857,72
Gewoon kapitaal 233,98242,67256,38264,16
Preferent kapitaal -0,540,92-4,29-0,21
Aandeel van derden 39,1149,1050,5339,11
Langlopende schulden 92,74172,65162,11291,72
Kortlopende schulden 431,35450,10338,48262,73
Totaal passiva 797,19914,51807,49857,72

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 1.1301.5122.1582.008
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.18084.18084.18084.180
Cashflow per aandeel 0,041,361,750,18
Intrinsieke waarde per aandeel 2,952,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,512,40
Rendement eigen vermogen (%) 25,8119,358,4614,56
Koers einde boekjaar 13,209,607,387,10

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront