Lucas Bols

AEX:BOLS.NL, NL0010998878
16,200 17:35
+0,400 (+2,53%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 83,9857,3192,03100,61
EBITDA (mln.) 19,3610,4822,3016,58
Bedrijfsresultaat (mln.) 17,73-0,3520,43-9,15
Resultaat voor belasting (mln.) 14,39-3,2917,45-12,12
Netto winst (mln.) 9,20-8,5611,77-16,24
Winst per aandeel 0,74-0,690,89-1,08
Koerswinstverhouding 10,41-15,9412,07-10,46
Dividend per aandeel 0,350,34
Dividendrendement 4,55%3,01%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 10,319,798,988,02
Immaterieleactiva 307,35298,21306,86284,57
Financieleactiva 7,929,8610,612,06
Vasteactiva 325,57317,85326,44294,65
Voorraden 10,5613,3017,6224,91
Debiteuren 24,9212,74
Liquidemiddelen 33,1118,8325,5918,09
Vlottendeactiva 68,7048,5162,7059,09
Totaalactiva 394,27366,36389,14353,74
Gewoonkapitaal 193,70184,80225,53206,58
Preferentkapitaal 19,92-2,1618,83-8,75
Langlopendeschulden 99,56147,85136,88122,26
Kortlopendeschulden 101,0233,7226,7424,90
Totaalpassiva 394,27366,36389,14353,74

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 71626670
Aantaluitstaandeaandelenx1000 12.48012.48013.24014.970
Cashflowperaandeel 1,420,971,190,47
Intrinsiekewaardeperaandeel 15,1714,8117,0313,46
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,510,740,630,84
Rendementeigenvermogen 4,75-4,635,22-7,86
Koerseindeboekjaar 7,7011,0010,7411,30

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront