Floridienne

BRU:FLOB.BL, BE0003215143
708,000 11:30
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 390,32417,93380,29362,78
EBITDA (mln.) 29,9335,4037,6545,75
Bedrijfs resultaat (mln.) 19,8322,0118,9830,46
Resultaat voor belasting (mln.) 16,4518,5215,4326,91
Netto winst (mln.) 8,299,114,2713,17
Winst per aandeel 8,479,304,3613,45
Koers winst verhouding 20,6622,5677,9849,81
Dividend per aandeel 2,102,302,50
Dividend rendement 1,20%0,68%0,37%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 62,5672,7274,6485,73
Immateriële activa 69,8077,97100,59118,44
Financiële activa 4,424,762,602,86
Vaste activa 144,13167,79187,71221,33
Voorraden 56,2557,3250,4850,04
Debiteuren 74,8180,3861,2364,50
Overige vorderingen 8,028,689,5511,93
Liquide middelen 29,8222,0949,4852,95
Vlottende activa 176,17177,33203,05196,05
Totaal activa 320,30345,12390,76417,37
Gewoon kapitaal 112,90119,73117,29131,61
Preferent kapitaal -10,40-10,9483,7398,05
Aandeel van derden 20,1023,6525,5940,29
Langlopende schulden 85,1891,24138,67143,78
Kortlopende schulden 102,12110,50109,20101,69
Totaal passiva 320,30345,12390,76417,37

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.4942.6862.7312.741
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.0001.000980980
Cashflow per aandeel 14,1422,3326,9426,07
Intrinsieke waarde per aandeel 110,85119,73117,39131,80
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,581,752,905,08
Rendement eigen vermogen (%) 7,357,613,6410,01
Koers einde boekjaar 175,00209,80340,00670,00

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront