Retail Estates

BRU:RET.BL, BE0003720340
60,500 17:35
+0,400 (+0,67%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 93,54106,20113,20127,74
EBITDA (mln.) 74,7280,78
Bedrijfs resultaat (mln.) 74,4280,4281,59119,03
Resultaat voor belasting (mln.) 55,9461,1463,84135,17
Netto winst (mln.) 54,4858,1061,44131,84
Winst per aandeel 4,774,604,8610,23
Koers winst verhouding 17,0210,3012,027,22
Dividend per aandeel 4,254,403,153,22
Dividend rendement 5,23%9,28%5,39%4,36%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 1.668,306,436,446,34
Immateriële activa 1,141,554,036,19
Financiële activa 1,031.717,251.759,881.895,30
Vaste activa 1.672,131.728,671.792,081.964,35
Voorraden 1,79
Debiteuren 5,696,842,0711,44
Overige vorderingen 13,332,131,80
Liquide middelen 98,083,681,484,13
Vlottende activa 113,0134,3420,1529,02
Totaal activa 1.785,141.763,011.812,231.993,37
Gewoon kapitaal 798,99808,22920,981.097,25
Preferent kapitaal 199,39214,91292,00180,62
Aandeel van derden 6,82
Langlopende schulden 833,75790,33764,79793,92
Kortlopende schulden 152,40164,45126,4695,38
Totaal passiva 1.785,141.763,011.812,231.993,37

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 35363636
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 12.63012.65012.89013.910
Cashflow per aandeel 4,234,936,306,74
Intrinsieke waarde per aandeel 58,8660,7468,1575,41
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,810,961,080,86
Rendement eigen vermogen (%) 7,277,6014,3116,46
Koers einde boekjaar 47,4058,4073,9065,10

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront