IBA

BRU:IBAB.BL, BE0003766806
12,800 17:35
-0,200 (-1,54%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 297,11312,03312,96361,27
EBITDA (mln.) 25,9551,9923,3615,67
Bedrijfsresultaat (mln.) 13,5240,0313,474,96
Resultaat voor belasting (mln.) 10,7733,058,26-0,43
Netto winst (mln.) 7,6131,923,886,06
Winst per aandeel 0,261,080,130,21
Koerswinstverhouding 50,1511,30117,2374,10
Dividend per aandeel 0,200,190,19
Dividendrendement 1,64%1,25%1,22%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 47,6048,6546,07
Immaterieleactiva 8,357,6117,84
Financieleactiva 14,3612,944,08
Vasteactiva 98,47118,89123,42
Voorraden 84,4674,87101,02
Debiteuren 103,4075,81111,65
Liquidemiddelen 155,49199,35158,37
Vlottendeactiva 412,53427,16500,48
Totaalactiva 511,00546,05623,90
Gewoonkapitaal 141,83125,90115,95
Preferentkapitaal 11,582,03-3,13
Langlopendeschulden 93,4571,5946,78
Kortlopendeschulden 275,71348,56461,17
Totaalpassiva 511,00546,05623,90

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 1.5281.6181.820
Aantaluitstaandeaandelenx1000 29.63029.42029.140
Cashflowperaandeel 3,392,960,75
Intrinsiekewaardeperaandeel 4,584,093,79
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,663,734,11
Rendementeigenvermogen 22,513,085,22
Koerseindeboekjaar 12,2015,2415,5611,54

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront