EXOR NV

AEX:EXO.NL, NL0012059018
97,000 14:11
-1,400 (-1,42%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 119.519,0033.617,0041.844,0044.742,00
EBITDA (mln.) 9.667,006.549,008.368,009.962,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 2.796,004.821,006.515,007.912,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.337,004.549,004.529,007.872,00
Netto winst (mln.) -30,001.717,004.227,004.194,00
Winst per aandeel -0,137,8018,3818,72
Koerswinstverhouding -509,3810,12
Dividend per aandeel 0,430,430,430,44
Dividendrendement 0,65%0,54%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 35.169,007.777,006.539,007.061,00
Immaterieleactiva 33.318,008.639,009.293,009.887,00
Financieleactiva 6.169,0012.746,0015.893,0024.337,00
Vasteactiva 76.848,0030.327,0035.121,0044.917,00
Voorraden 14.322,006.951,008.031,008.805,00
Debiteuren 2.274,00725,00749,0029.712,00
Overigevorderingen 170,00200,00
Liquidemiddelen 35.561,007.905,0011.577,008.678,00
Vlottendeactiva 96.097,0060.783,0048.578,0049.862,00
Totaalactiva 172.945,0091.111,0083.699,0094.779,00
Gewoonkapitaal 13.090,0016.759,0020.627,0023.268,00
Preferentkapitaal -1.961,0017.050,00
Aandeelvanderden 24.570,007.611,009.043,009.864,00
Langlopendeschulden 79.093,0034.284,0035.636,0046.845,00
Kortlopendeschulden 56.192,0032.457,0018.393,0014.802,00
Totaalpassiva 172.945,0091.111,0083.699,0094.779,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 263.284263.284702.620845.621
Aantaluitstaandeaandelenx1000 226.750220.080230.030227.650
Cashflowperaandeel 62,0118,9821,3827,44
Intrinsiekewaardeperaandeel 57,2975,7089,24101,76
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,161,04
Rendementeigenvermogen -0,2310,2520,4918,02
Koerseindeboekjaar 66,2278,96
Premium

Uitbundige korting op het aandeel Exor

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront