EBUSCO HOLDING

AEX:EBUS.NL, NL0015000CZ2
4,810 10:54
-0,188 (-3,76%)

Kerncijfers

  20212022
Omzet (mln.) 24,27111,62
EBITDA (mln.) -34,24-34,81
Bedrijfs resultaat (mln.) -39,57-40,44
Resultaat voor belasting (mln.) -36,38-41,93
Netto winst (mln.) -26,39-31,72
Winst per aandeel -0,56-0,54
Koers winst verhouding -48,13-24,39

Balans (mln.)

  20212022
Materiële activa 15,0217,71
Immateriële activa 46,2047,60
Financiële activa 1,07
Vaste activa 68,5782,75
Voorraden 22,3347,44
Debiteuren 16,6025,91
Liquide middelen 207,9295,21
Vlottende activa 264,15237,87
Totaal activa 332,72320,62
Gewoon kapitaal 304,01274,00
Preferent kapitaal 9,2116,33
Aandeel van derden -0,06-0,54
Langlopende schulden 7,716,45
Kortlopende schulden 21,0540,71
Totaal passiva 332,72320,62

Overige Data

  20212022
Aantal werknemers 339309
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 47.50059.040
Cashflow per aandeel -0,41-1,68
Intrinsieke waarde per aandeel 6,404,64
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,212,84
Rendement eigen vermogen (%) -8,68-11,58
Koers einde boekjaar 26,9513,17
Premium

Deceptie Ebusco compleet

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront