PROSUS

AEX:PRX.NL, NL0013654783
33,880 17:36
-0,195 (-0,57%)

Kerncijfers (USD)

  2020202120222023
Omzet (mln.) 3.330,005.116,006.866,005.765,00
EBITDA (mln.) -400,00-741,00-360,00-1.148,00
Bedrijfsresultaat (mln.) -593,00-1.040,00-859,00-1.338,00
Resultaat voor belasting (mln.) 3.790,007.332,0018.691,008.977,00
Netto winst (mln.) 3.824,007.449,0018.733,0010.112,00
Winst per aandeel 2,354,5912,437,45
Koerswinstverhouding 26,8720,653,919,66
Dividend per aandeel 0,110,140,140,14
Dividendrendement 0,17%0,15%0,29%0,19%

Balans (mln.) (USD)

  2020202120222023
Materieleactiva 377,00443,00604,00620,00
Immaterieleactiva 3.013,002.884,004.300,001.779,00
Financieleactiva 23.191,0045.208,0050.582,0038.862,00
Vasteactiva 26.655,0048.583,0056.073,0041.707,00
Voorraden 213,00321,00470,00324,00
Debiteuren 111,00150,00276,00526,00
Liquidemiddelen 8.054,004.782,0013.570,0020.998,00
Vlottendeactiva 8.907,007.145,0015.265,0023.371,00
Totaalactiva 35.764,0055.728,0071.338,0065.078,00
Gewoonkapitaal 29.100,0043.069,0050.421,0044.593,00
Preferentkapitaal -1.922,005.818,00-40.557,00-45.756,00
Aandeelvanderden 214,00117,00102,0032,00
Langlopendeschulden 4.303,008.535,0016.402,0016.048,00
Kortlopendeschulden 2.121,004.007,004.413,004.405,00
Totaalpassiva 35.764,0055.728,0071.338,0065.078,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 20.52423.87430.41323.252
Aantaluitstaandeaandelenx1000 1.625.3501.623.1601.506.7101.357.370
Cashflowperaandeel -0,130,10-0,40-0,09
Intrinsiekewaardeperaandeel 17,7926,3933,1732,54
Koers intrinsiekewaardeverhouding 3,553,591,462,21
Rendementeigenvermogen 13,1417,3037,1522,68
Koerseindeboekjaar 63,1594,8048,5871,94
Premium

Koersstijging Chinese tech-gigant Tencent (+25%) steunt aandeel Prosus

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront