PROSUS

AEX:PRX.NL, NL0013654783
27,190 17:35
+0,200 (+0,74%)

Kerncijfers (USD)

  2020202120222023
Omzet (mln.) 3.330,005.116,006.866,005.765,00
EBITDA (mln.) -400,00-741,00-360,00-1.148,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -593,00-1.040,00-859,00-1.338,00
Resultaat voor belasting (mln.) 3.790,007.332,0018.691,008.977,00
Netto winst (mln.) 3.824,007.449,0018.733,0010.112,00
Winst per aandeel 2,354,5912,437,45
Koers winst verhouding 26,8720,653,919,66
Dividend per aandeel 0,110,140,140,14
Dividend rendement 0,17%0,15%0,29%0,19%

Balans (mln.) (USD)

  2020202120222023
Materiële activa 377,00443,00604,00620,00
Immateriële activa 3.013,002.884,004.300,001.779,00
Financiële activa 23.191,0045.208,0050.582,0038.862,00
Vaste activa 26.655,0048.583,0056.073,0041.707,00
Voorraden 213,00321,00470,00324,00
Debiteuren 111,00150,00276,00526,00
Liquide middelen 8.054,004.782,0013.570,0020.998,00
Vlottende activa 8.907,007.145,0015.265,0023.371,00
Totaal activa 35.764,0055.728,0071.338,0065.078,00
Gewoon kapitaal 29.100,0043.069,0050.421,0044.593,00
Preferent kapitaal -1.922,005.818,00-40.557,00-45.756,00
Aandeel van derden 214,00117,00102,0032,00
Langlopende schulden 4.303,008.535,0016.402,0016.048,00
Kortlopende schulden 2.121,004.007,004.413,004.405,00
Totaal passiva 35.764,0055.728,0071.338,0065.078,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 20.52423.87430.41323.252
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.625.3501.623.1601.506.7101.357.370
Cashflow per aandeel -0,130,10-0,40-0,09
Intrinsieke waarde per aandeel 17,7926,3933,1732,54
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,553,591,462,21
Rendement eigen vermogen (%) 13,1417,3037,1522,68
Koers einde boekjaar 63,1594,8048,5871,94
Premium

Hindernissen voor Tencent tegenvaller voor Prosus

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront