JUST EAT TAKEAWAY

AEX:TKWY.NL, NL0012015705
17,990 17:39
-1,180 (-6,16%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 232,31415,882.042,004.495,00
EBITDA (mln.) 65,00-496,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -33,91-77,83-107,00-939,00
Resultaat voor belasting (mln.) -35,37-88,11-147,00-1.052,00
Netto winst (mln.) -14,02-115,49-151,00-1.044,00
Winst per aandeel -0,32-1,99-1,07-5,61
Koers winst verhouding -183,75-41,31-86,36-8,64

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 7,0536,37124,00539,00
Immateriële activa 255,011.472,667.822,0013.814,00
Financiële activa 1,857,031.575,001.517,00
Vaste activa 291,541.521,729.533,0015.922,00
Voorraden 4,133,9714,0033,00
Debiteuren 8,9139,37153,00261,00
Overige vorderingen 0,507,0317,0044,00
Liquide middelen 89,5649,76529,001.320,00
Vlottende activa 125,55136,97822,001.854,00
Totaal activa 417,091.658,6910.355,0017.776,00
Gewoon kapitaal 138,831.132,718.499,0013.050,00
Preferent kapitaal 4,5640,0176,00759,00
Aandeel van derden 5,00-8,00
Langlopende schulden 27,61282,741.092,003.457,00
Kortlopende schulden 250,66243,25759,001.277,00
Totaal passiva 417,091.658,6910.355,0017.776,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.6725.4238.95520.235
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 43.21058.010140.420183.830
Cashflow per aandeel -0,06-1,101,26-2,30
Intrinsieke waarde per aandeel 3,2119,5360,5370,99
Koers Intrinsieke waarde verhouding 18,304,211,530,68
Rendement eigen vermogen (%) -10,10-10,20-1,78-8,00
Koers einde boekjaar 58,8082,2092,4048,47

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront