SHELL PLC

AEX:SHELL.NL, GB00BP6MXD84
32,340 13:26
-0,060 (-0,19%)

Kerncijfers (USD)

  2020202120222023
Omzet (mln.) 180.543,00261.504,00382.229,00319.458,00
EBITDA (mln.) 28.697,0053.301,0086.525,0068.590,00
Bedrijfsresultaat (mln.) -23.747,0026.380,0067.996,0037.300,00
Resultaat voor belasting (mln.) -26.967,0029.829,0064.815,0032.627,00
Netto winst (mln.) -21.680,0020.101,0042.309,0019.359,00
Winst per aandeel -2,782,595,762,88
Koerswinstverhouding -6,318,474,7711,11
Dividend per aandeel 0,650,890,991,24
Dividendrendement 3,71%4,05%3,60%3,88%

Balans (mln.) (USD)

  2020202120222023
Materieleactiva 210.847,00194.932,00198.642,00194.835,00
Immaterieleactiva 22.822,0024.693,0025.701,0026.913,00
Financieleactiva 25.673,0027.212,0027.226,0027.703,00
Vasteactiva 288.573,00275.614,00277.086,00272.155,00
Voorraden 19.457,0025.258,0031.894,0026.019,00
Debiteuren 21.781,0034.717,0053.273,00
Liquidemiddelen 31.830,0036.970,0040.246,0038.774,00
Vlottendeactiva 90.695,00128.765,00165.938,00134.115,00
Totaalactiva 379.268,00404.379,00443.024,00406.270,00
Gewoonkapitaal 155.310,00171.966,00190.472,00186.607,00
Preferentkapitaal 12.752,0018.909,0021.132,0020.148,00
Aandeelvanderden 3.227,003.360,002.125,001.755,00
Langlopendeschulden 146.780,00133.506,00129.116,00122.441,00
Kortlopendeschulden 73.951,0095.547,00121.311,0095.467,00
Totaalpassiva 379.268,00404.379,00443.024,00406.270,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 87.00082.00093.000103.000
Aantaluitstaandeaandelenx1000 7.795.6007.761.7007.347.5006.733.500
Cashflowperaandeel 4,375,819,318,05
Intrinsiekewaardeperaandeel 19,2721,2724,9826,51
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,911,031,101,21
Rendementeigenvermogen -13,9611,6922,2110,37
Koerseindeboekjaar 17,5421,9527,5032,00
Premium

Mooie opsteker voor Shell

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront