TomTom

AEX:TOM2.NL, NL0013332471
5,725 17:35
+0,030 (+0,53%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 528,19506,93536,34584,76
EBITDA (mln.) -2,10-19,52-40,9423,61
Bedrijfsresultaat (mln.) -287,71-93,19-97,61-20,01
Resultaat voor belasting (mln.) -295,02-86,86-94,80-14,01
Netto winst (mln.) -257,64-94,65-102,74-21,01
Winst per aandeel -1,97-0,74-0,80-0,16
Koerswinstverhouding -4,28-12,31-8,11-39,91

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 65,8357,7357,4668,94
Immaterieleactiva 309,77262,77235,21212,57
Financieleactiva 8,7317,9813,81
Vasteactiva 407,73361,37331,38307,10
Voorraden 26,1519,5914,6614,82
Debiteuren 79,6656,1865,7469,16
Liquidemiddelen 372,45355,82132,73315,19
Vlottendeactiva 570,29529,37476,12488,80
Totaalactiva 978,02890,74807,50795,89
Gewoonkapitaal 387,62282,72199,61181,59
Preferentkapitaal 127,6099,17
Langlopendeschulden 309,95317,05310,34321,38
Kortlopendeschulden 280,45290,97297,56292,92
Totaalpassiva 978,02890,74807,50795,89

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 4.4774.4243.7693.708
Aantaluitstaandeaandelenx1000 130.560127.710127.850128.840
Cashflowperaandeel -0,150,29-0,250,25
Intrinsiekewaardeperaandeel 2,972,211,561,41
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,844,124,154,53
Rendementeigenvermogen -66,47-33,48-51,47-11,57
Koerseindeboekjaar 8,449,116,496,39
Premium

TomTom geraakt door zwakke automotivemarkt

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront