Wereldhave

AEX:WHA.NL, NL0000289213
15,430 17:35
+0,140 (+0,92%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 230,56240,86220,40190,77
Bedrijfs resultaat (mln.) -22,28-294,07-174,20-188,75
Resultaat voor belasting (mln.) 16,84-324,41-195,70-214,63
Netto winst (mln.) -68,01-328,74-186,93-226,25
Winst per aandeel -1,69-8,17-4,65-5,64
Koers winst verhouding -16,09-2,46-2,31-2,27
Dividend per aandeel 2,522,520,501,10
Dividend rendement 9,27%12,52%4,65%8,59%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 3.282,336,035,423,97
Immateriële activa 0,900,520,270,48
Financiële activa 27,962.906,692.577,581.939,34
Vaste activa 3.311,182.948,082.600,031.963,60
Debiteuren 52,7022,4424,4713,49
Overige vorderingen 13,6915,0111,034,78
Liquide middelen 125,9220,8367,0026,77
Vlottende activa 199,2585,23139,5267,36
Totaal activa 3.510,443.043,192.742,752.037,49
Gewoon kapitaal 1.744,491.319,601.124,30866,82
Preferent kapitaal -6,81-431,71-627,01-884,48
Aandeel van derden 231,35230,68210,39228,71
Langlopende schulden 1.076,991.228,941.032,26715,79
Kortlopende schulden 457,61263,97375,81226,17
Totaal passiva 3.510,443.043,192.742,752.037,49

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 181170177173
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 40.27040.25040.21040.150
Cashflow per aandeel 3,782,852,422,00
Intrinsieke waarde per aandeel 40,8030,2627,4620,49
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,670,660,390,62
Rendement eigen vermogen (%) -3,90-24,91-16,63-26,10
Koers einde boekjaar 27,1920,1210,7612,80

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront