ArcelorMittal

AEX:MT.NL, LU1598757687
25,830 17:39
0,000 (0,00%)

Kerncijfers (USD)

  2017201820192020
Omzet (mln.) 68.679,0076.033,0070.615,0053.270,00
EBITDA (mln.) 8.804,009.205,003.669,004.937,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 5.830,005.596,00-1.325,002.110,00
Resultaat voor belasting (mln.) 5.007,004.981,00-1.932,001.231,00
Netto winst (mln.) 4.568,005.149,00-2.454,00-733,00
Winst per aandeel 4,485,08-2,42-0,64
Koers winst verhouding 7,263,57-6,46-29,50
Dividend per aandeel 0,100,200,300,30
Dividend rendement 0,31%1,10%1,92%1,59%

Balans (mln.) (USD)

  2017201820192020
Materiële activa 36.971,0035.638,0036.231,0030.622,00
Immateriële activa 5.737,005.728,005.432,004.312,00
Financiële activa 5.555,004.906,006.529,009.797,00
Vaste activa 58.552,0058.774,0059.292,0054.079,00
Voorraden 17.986,0020.744,0017.296,0012.328,00
Debiteuren 3.863,004.432,003.569,003.072,00
Overige vorderingen 51,00
Liquide middelen 2.786,002.354,004.995,005.963,00
Vlottende activa 26.745,0032.475,0028.616,0027.973,00
Totaal activa 85.297,0091.249,0087.908,0082.052,00
Gewoon kapitaal 38.789,0042.086,0038.521,0038.280,00
Preferent kapitaal -16.638,57-18.156,57-18.892,57-18.919,00
Aandeel van derden 2.066,002.022,001.962,001.957,00
Langlopende schulden 23.032,0023.686,0026.138,0019.148,00
Kortlopende schulden 21.410,0023.455,0021.287,0022.667,00
Totaal passiva 85.297,0091.249,0087.908,0082.052,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 197.000199.000191.000167.743
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.021.9001.021.9001.021.9001.140.000
Cashflow per aandeel 4,474,115,893,58
Intrinsieke waarde per aandeel 37,8640,9937,3733,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,860,440,420,57
Rendement eigen vermogen (%) 11,7812,23-6,37-1,91
Koers einde boekjaar 32,5218,1415,6418,88