ArcelorMittal

AEX:MT.NL, LU1598757687
22,140 17:35
+0,170 (+0,77%)

Kerncijfers (USD)

  2020202120222023
Omzet (mln.) 53.270,0076.571,0079.844,0068.275,00
EBITDA (mln.) 4.937,0019.281,0013.878,006.053,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 2.110,0016.976,0010.272,002.340,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.231,0018.025,0011.255,001.260,00
Netto winst (mln.) -733,0014.956,009.302,00919,00
Winst per aandeel -0,6413,5310,211,09
Koerswinstverhouding -29,502,082,4123,56
Dividend per aandeel 0,300,380,440,50
Dividendrendement 1,59%1,35%1,79%1,95%

Balans (mln.) (USD)

  2020202120222023
Materieleactiva 30.622,0030.075,0030.167,0033.656,00
Immaterieleactiva 4.312,004.425,004.903,005.102,00
Financieleactiva 9.797,0011.465,0011.884,0010.591,00
Vasteactiva 54.079,0055.573,0057.429,0060.677,00
Voorraden 12.328,0019.858,0020.087,0018.759,00
Debiteuren 3.072,005.143,003.839,003.661,00
Liquidemiddelen 5.963,004.371,009.414,007.783,00
Vlottendeactiva 27.973,0034.939,0037.118,0033.240,00
Totaalactiva 82.052,0090.512,0094.547,0093.917,00
Gewoonkapitaal 38.280,0049.106,0053.152,0053.961,00
Preferentkapitaal -18.919,00-17.563,00-19.358,00-18.942,00
Aandeelvanderden 1.957,002.238,002.438,002.107,00
Langlopendeschulden 19.148,0015.001,0016.559,0016.080,00
Kortlopendeschulden 22.667,0024.167,0022.398,0021.769,00
Totaalpassiva 82.052,0090.512,0094.547,0093.917,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 167.743158.000154.352126.756
Aantaluitstaandeaandelenx1000 1.140.0001.105.000911.000842.000
Cashflowperaandeel 3,588,9611,209,08
Intrinsiekewaardeperaandeel 33,2944,1357,9663,60
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,570,640,420,40
Rendementeigenvermogen -1,9130,4617,501,70
Koerseindeboekjaar 18,8828,1524,5825,68
Premium

ArcelorMittal: voorlopig geen zicht op spoedig herstel staalsector

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront