ACOMO

AEX:ACOMO.NL, NL0000313286
18,000 17:35
+0,200 (+1,12%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 701,44707,361.254,441.422,78
EBITDA (mln.) 55,7349,91104,82104,58
Bedrijfs resultaat (mln.) 46,8439,8580,2384,92
Resultaat voor belasting (mln.) 42,0836,9073,0973,68
Netto winst (mln.) 32,0827,0453,9654,68
Winst per aandeel 1,301,091,821,85
Koers winst verhouding 15,9619,1713,6810,28
Dividend per aandeel 1,100,400,601,25
Dividend rendement 5,30%1,91%2,41%6,57%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiƫle activa 74,2370,5569,76
Immateriƫle activa 207,25204,42210,47
Vaste activa 284,37278,00282,86
Voorraden 265,71393,20384,39
Debiteuren 128,17161,70166,79
Liquide middelen 3,513,254,89
Vlottende activa 420,05585,83577,89
Totaal activa 704,43866,76860,76
Gewoon kapitaal 288,26364,26411,88
Preferent kapitaal 27,5176,06100,66
Aandeel van derden 1,211,391,84
Langlopende schulden 166,44134,88149,00
Kortlopende schulden 248,52366,23298,04
Totaal passiva 704,43866,76860,76

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 1.2121.2091.191
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 24.89029.60029.620
Cashflow per aandeel 1,41-1,232,45
Intrinsieke waarde per aandeel 11,1111,7112,66
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,882,131,50
Rendement eigen vermogen (%) 9,3814,8113,28
Koers einde boekjaar 20,9024,9019,0217,54
Premium

Jaarcijfers van Acomo verdienen een pluim

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront