AALBERTS NV

AEX:AALB.NL, NL0000852564
40,320 17:35
+1,320 (+3,38%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 2.610,403.156,603.284,803.373,30
EBITDA (mln.) 379,30706,10633,50662,60
Bedrijfsresultaat (mln.) 187,40506,10445,40463,40
Resultaat voor belasting (mln.) 165,00492,90424,60424,00
Netto winst (mln.) 117,30360,10317,30315,80
Winst per aandeel 1,063,262,872,86
Koerswinstverhouding 34,4017,8712,6213,73
Dividend per aandeel 0,601,011,111,13
Dividendrendement 1,65%1,73%3,06%2,88%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 986,201.055,901.163,101.245,40
Immaterieleactiva 1.255,701.377,301.549,301.446,60
Vasteactiva 2.263,102.459,902.732,202.707,40
Voorraden 554,90688,40911,30822,60
Debiteuren 323,60336,70380,60392,40
Overigevorderingen 8,5016,9010,6014,20
Liquidemiddelen 55,8072,0079,20119,70
Vlottendeactiva 992,101.195,401.478,501.430,90
Totaalactiva 3.255,203.655,304.210,704.138,30
Gewoonkapitaal 1.774,102.143,702.318,402.465,20
Preferentkapitaal -83,80-30,00
Aandeelvanderden 32,2040,0044,2052,10
Langlopendeschulden 587,50525,50851,90725,70
Kortlopendeschulden 861,40946,10996,20895,30
Totaalpassiva 3.255,203.655,304.210,704.138,30

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 14.78214.40214.59714.055
Aantaluitstaandeaandelenx1000 110.580110.580110.580110.580
Cashflowperaandeel 3,412,642,244,45
Intrinsiekewaardeperaandeel 15,4418,3819,8621,16
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,363,171,821,86
Rendementeigenvermogen 6,6116,8013,6912,81
Koerseindeboekjaar 36,4658,2636,2339,26
Premium

Koersdip Aalberts lijkt mooi koopmoment, maar wat zit erachter?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront