ING Groep

AEX:INGA.NL, NL0011821202
15,774 17:35
+0,006 (+0,04%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Resultaat voor belasting (mln.) 3.809,006.782,005.502,0010.492,00
Netto winst (mln.) 2.485,004.776,003.674,007.287,00
Winst per aandeel 0,641,231,022,05
Koerswinstverhouding 11,949,9511,166,60
Dividend per aandeel 0,390,620,561,11
Dividendrendement 5,10%5,06%4,92%8,21%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoonkapitaal 54.637,0053.918,0049.909,0051.240,00
Preferentkapitaal 2.333,001.068,00-2.763,00
Achtergesteldeschulden 15.805,0016.715,0015.786,0015.401,00
Totaalpassiva 937.275,00951.290,00967.817,00975.583,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 53.25357.66057.56959.434
Aantaluitstaandeaandelenx1000 3.898.9003.885.0003.619.1003.562.900
Cashflowperaandeel 25,97-3,85-3,07-3,18
Intrinsiekewaardeperaandeel 13,6213,2813,2313,34
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,560,920,861,01
Rendementeigenvermogen 4,558,867,3614,22
Koerseindeboekjaar 7,6412,2411,3913,53
Premium

Glasheldere, haalbare ambities van ING Groep

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront