Vopak Koninklijke

AEX:VPK.NL, NL0009432491
37,300 14:43
+0,540 (+1,47%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 1.250,001.269,001.430,901.517,90
EBITDA (mln.) 819,50812,50872,80991,30
Bedrijfsresultaat (mln.) 489,90409,7084,10691,50
Resultaat voor belasting (mln.) 403,60303,20-36,60562,60
Netto winst (mln.) 300,90214,20-168,40455,70
Winst per aandeel 2,381,71-1,343,63
Koerswinstverhouding 18,0618,01-20,718,39
Dividend per aandeel 1,201,251,301,50
Dividendrendement 2,79%4,06%4,68%4,93%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 4.431,104.475,104.195,203.744,00
Immaterieleactiva 173,20111,00109,70102,10
Financieleactiva 1.475,501.839,302.141,701.771,90
Vasteactiva 6.131,806.519,006.478,506.009,30
Debiteuren 101,50106,20318,50352,60
Overigevorderingen 55,1049,10
Liquidemiddelen 68,3073,4033,80197,00
Vlottendeactiva 386,10567,70520,60645,00
Totaalactiva 6.517,907.086,706.999,106.654,30
Gewoonkapitaal 2.980,703.188,702.984,703.223,20
Preferentkapitaal -317,00-157,00-30,90-81,80
Aandeelvanderden 144,90156,90161,60153,20
Langlopendeschulden 2.559,002.780,702.690,002.609,10
Kortlopendeschulden 833,30960,401.162,80668,80
Totaalpassiva 6.517,907.086,706.999,106.654,30

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 5.6375.6695.6965.505
Aantaluitstaandeaandelenx1000 126.520125.420125.400125.440
Cashflowperaandeel 6,125,446,586,91
Intrinsiekewaardeperaandeel 22,3724,1722,5024,20
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,921,271,231,26
Rendementeigenvermogen 10,096,72-5,6414,14
Koerseindeboekjaar 42,9930,8027,7530,44
Premium

Verrassend Vopak pakt flink uit voor aandeelhouders

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront