ABN AMRO BANK N.V. Put-optie jun-2024 10,00

AEX:ABN
0,020 16:11
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Resultaat voor belasting (mln.) 2.680,00356,001.838,002.376,00
Netto winst (mln.) 2.046,00-45,001.231,001.867,00
Winst per aandeel 2,06-0,171,211,96
Koerswinstverhouding 7,87-47,1810,676,59
Dividend per aandeel 1,280,610,99
Dividendrendement 7,89%4,72%7,66%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoonkapitaal 20.989,0021.994,0022.812,00
Preferentkapitaal 254,00760,009.386,00
Achtergesteldeschulden 8.069,007.549,007.290,00
Totaalpassiva 395.623,00399.113,00379.581,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 19.23419.95720.038
Aantaluitstaandeaandelenx1000 940.000940.000908.000
Cashflowperaandeel 48,2010,21-8,97
Intrinsiekewaardeperaandeel 22,3322,7924,14
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,360,570,54
Rendementeigenvermogen -0,215,608,18
Koerseindeboekjaar 8,0212,9212,9313,59

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront