Pharming Group

AEX:PHARM.NL, NL0010391025
1,010 17:35
+0,012 (+1,20%)

Kerncijfers (USD)

  2019202020212022
Omzet (mln.) 169,46187,29201,49220,14
EBITDA (mln.) 66,0973,8133,1731,42
Bedrijfsresultaat 60,9166,7413,5618,23
Resultaat voor belasting (mln.) 46,6838,5923,0814,99
Netto winst (mln.) 36,2033,0416,0013,67
Winst per aandeel 0,060,050,030,02
Koers/winstverhouding 26,1325,4425,8354,20

Balans (mln.) (USD)

  2020202120222023
Materiële activa 17,6333,1739,15
Immateriële activa 76,6283,8375,12
Financiële activa 5,808,659,73
Vaste activa 126,42147,87148,30
Voorraden 17,2327,3142,33
Debiteuren 27,62
Liquide middelen 167,88192,15207,56
Vlottende activa 214,34249,44277,50
Totaal activa 340,76397,32425,80
Gewoon kapitaal 149,38192,92204,64
Preferent kapitaal 4,343,40-265,17
Langlopende schulden 128,80157,63161,46
Kortlopende schulden 62,5846,7759,70
Totaal passiva 340,76397,32425,80

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 262277390
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 636.270642.010648.680
Cashflow per aandeel 0,120,060,03
Intrinsieke waarde per aandeel 0,230,300,32
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,422,583,44
Rendement eigen vermogen (%) 22,128,296,68
Koers einde boekjaar 1,270,781,081,03
Premium

Kostenstijging Pharming een tegenvaller

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront