Fagron

BRU:FAGR.BL, BE0003874915
18,880 17:35
+0,100 (+0,53%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 536,68557,16577,92695,35
EBITDA (mln.) 99,56120,03116,77133,39
Bedrijfsresultaat (mln.) 70,2488,7487,4497,91
Resultaat voor belasting (mln.) 69,8973,7276,8287,77
Netto winst (mln.) 41,0659,6061,0069,61
Winst per aandeel 0,570,830,840,96
Koerswinstverhouding 33,9122,8917,6213,82
Dividend per aandeel 0,150,180,200,25
Dividendrendement 0,78%0,95%1,35%1,88%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 118,63128,63143,60
Immaterieleactiva 389,17411,08463,40
Financieleactiva 17,49
Vasteactiva 530,94566,71653,00
Voorraden 79,7990,83108,34
Debiteuren 42,1451,9060,72
Liquidemiddelen 84,2570,65125,34
Vlottendeactiva 221,88233,71318,01
Totaalactiva 752,83800,42971,01
Gewoonkapitaal 253,11320,11404,54
Preferentkapitaal -289,40-277,15
Aandeelvanderden 4,715,365,98
Langlopendeschulden 294,75329,89389,48
Kortlopendeschulden 200,26145,06171,01
Totaalpassiva 752,83800,42971,01

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 2.9213.0613.035
Aantaluitstaandeaandelenx1000 72.09072.64072.880
Cashflowperaandeel 1,291,081,50
Intrinsiekewaardeperaandeel 3,334,215,30
Koers intrinsiekewaardeverhouding 5,713,522,50
Rendementeigenvermogen 23,5519,0617,21
Koerseindeboekjaar 19,0014,8013,2716,61
Premium

Indrukwekkende groei bij Fagron

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront