Biocartis

BRU:BCART.BL, BE0974281132
0,290 00:00
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 37,7355,5654,9057,98
EBITDA (mln.) -46,44-35,41-51,44-35,39
Bedrijfs resultaat (mln.) -56,16-46,86-62,65-47,05
Resultaat voor belasting (mln.) -64,17-63,16-71,72-65,62
Netto winst (mln.) -64,07-62,93-71,47-65,38
Winst per aandeel -1,14-1,11-1,24-1,08
Koers winst verhouding -5,02-4,19-2,92-0,49

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 40,1037,1931,53
Immateriële activa 5,655,074,77
Financiële activa 2,892,346,18
Vaste activa 50,5347,3544,34
Voorraden 15,7116,1118,91
Debiteuren 13,4916,2116,70
Liquide middelen 123,6753,5226,13
Vlottende activa 159,9895,1369,93
Totaal activa 210,52142,48114,28
Gewoon kapitaal 36,82-33,90-30,28
Preferent kapitaal 0,951,291,66
Langlopende schulden 144,25142,67102,11
Kortlopende schulden 29,4533,7142,45
Totaal passiva 210,52142,48114,28

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 484619526
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 56.61057.55060.550
Cashflow per aandeel -0,69-1,14-0,74
Intrinsieke waarde per aandeel 0,65-0,59-0,50
Koers Intrinsieke waarde verhouding 7,15-6,14-1,06
Rendement eigen vermogen (%) -170,90210,85215,89
Koers einde boekjaar 4,653,620,53

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront