Celyad

BRU:CYAD.BL, BE0974260896
0,363 09:05
-0,017 (-4,47%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 5,394,744,9124,04
EBITDA (mln.) -26,99-15,16-24,87-39,42
Bedrijfs resultaat (mln.) -28,78-16,99-26,39-40,86
Resultaat voor belasting (mln.) -28,64-17,20-26,50-40,87
Netto winst (mln.) -28,63-17,20-26,51-40,94
Winst per aandeel -2,05-1,23-1,70-1,81
Koers winst verhouding -4,73-5,38-2,07-0,28
Dividend per aandeel 3,48
Dividend rendement 52,57%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiƫle activa 4,123,250,31
Immateriƫle activa 36,1736,170,86
Vaste activa 46,3845,654,89
Debiteuren 0,620,671,12
Liquide middelen 17,2330,0212,45
Vlottende activa 19,7134,2914,83
Totaal activa 66,0879,9419,72
Gewoon kapitaal 30,9943,644,32
Preferent kapitaal -91,83267,73269,36
Langlopende schulden 23,2622,484,97
Kortlopende schulden 11,8313,8310,43
Totaal passiva 66,0879,9419,72

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 828828
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.94015.60022.590
Cashflow per aandeel -1,71-1,24
Intrinsieke waarde per aandeel -1,262,800,19
Koers Intrinsieke waarde verhouding -5,261,262,65
Rendement eigen vermogen (%) -55,51-60,75-948,23
Koers einde boekjaar 6,623,520,510,39

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront