Shell ziet kansen in Frankrijk - media

Door ABM Financial News op 22 januari 2022 12:57 | Views: 9.408

Shell ziet kansen in Frankrijk - media
Beeld: Royal Dutch Shell

(ABM FN-Dow Jones) Shell ziet in Frankrijk kansen om te investeren en zo het land te helpen om meer duurzame energiebronnen te ontwikkelen. Dit berichtte Le Figaro zaterdag op basis van een interview met Shell CEO Ben van Beurden.

Het zou gaan om zo'n 4 miljard euro aan investeringen, onder meer in offshore windparken, volgens de krant.

Ook wil Shell oplaadstations voor elektrische voertuigen bouwen en waterstof en biobrandstof produceren voor vliegtuigen, aldus Le Figaro.

Bron: ABM Financial News

Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Reacties

3 Posts
3 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront