VGP

BRU:VGP.BL, BE0003878957
178,400 11:05
-1,200 (-0,67%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 40,3127,8031,4646,41
EBITDA (mln.) 151,25
Bedrijfs resultaat (mln.) 151,07252,36419,40776,55
Resultaat voor belasting (mln.) 137,10238,12410,80763,90
Netto winst (mln.) 121,11205,61370,94650,06
Winst per aandeel 6,5211,0618,5831,41
Koers winst verhouding 9,117,946,608,15
Dividend per aandeel 2,203,253,656,85
Dividend rendement 3,70%3,70%2,98%2,68%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 469,265,2916,9432,14
Immateriële activa 0,040,050,561,05
Financiële activa 241,431.180,191.574,922.710,63
Vaste activa 752,971.249,791.858,253.010,68
Voorraden 274,94
Debiteuren 23,066,17
Liquide middelen 161,45176,15222,36222,16
Vlottende activa 459,45374,57369,49872,06
Totaal activa 1.212,421.624,362.227,743.882,74
Gewoon kapitaal 543,47699,781.305,742.175,57
Preferent kapitaal 0,07285,42574,09
Langlopende schulden 582,34812,11803,071.485,36
Kortlopende schulden 86,61112,47118,94221,81
Totaal passiva 1.212,421.624,362.227,743.882,74

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 220283320
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 18.58018.58019.96020.700
Cashflow per aandeel -2,75-1,58-2,61-4,23
Intrinsieke waarde per aandeel 27,0534,4161,6597,87
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,202,551,992,62
Rendement eigen vermogen (%) 22,2829,3828,4129,88
Koers einde boekjaar 59,4087,80122,60256,00

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront