Van de Velde

BRU:VAN.BL, BE0003839561
33,350 13:12
-0,050 (-0,15%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 210,15200,34156,67200,34
EBITDA (mln.) 36,1242,4034,7355,01
Bedrijfs resultaat (mln.) 29,1227,6019,5641,77
Resultaat voor belasting (mln.) 29,1227,6117,9340,34
Netto winst (mln.) 25,5321,2214,7232,05
Winst per aandeel 1,921,591,112,43
Koers winst verhouding 13,3318,8120,6314,12
Dividend per aandeel 1,031,031,002,00
Dividend rendement 4,02%3,44%4,37%5,83%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 33,6329,1139,5333,24
Immateriële activa 27,6628,4926,9624,89
Financiële activa 12,7611,6310,5113,74
Vaste activa 75,3092,9978,1573,29
Voorraden 46,7036,9539,3543,21
Debiteuren 17,9215,5010,6713,26
Liquide middelen 15,7341,4349,7873,55
Vlottende activa 92,27104,75105,11133,89
Totaal activa 167,57197,74183,26207,18
Gewoon kapitaal 133,38143,83142,63163,12
Preferent kapitaal -8,82-6,82-7,50-3,10
Langlopende schulden 4,7721,4216,0011,38
Kortlopende schulden 29,1232,1224,2732,39
Totaal passiva 167,57197,74183,26207,18

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 1.6481.5881.5011.507
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.32013.32013.29013.170
Cashflow per aandeel 1,323,892,283,84
Intrinsieke waarde per aandeel 8,989,779,7410,39
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,853,062,353,30
Rendement eigen vermogen (%) 19,1414,7510,3219,65
Koers einde boekjaar 25,6029,9022,9034,30

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront