Roularta Media

BRU:ROU.BL, BE0003741551
17,800 16:42
+0,100 (+0,56%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 283,24301,84263,92310,43
EBITDA (mln.) 6,3322,9919,4740,97
Bedrijfs resultaat (mln.) -65,559,986,0612,75
Resultaat voor belasting (mln.) -221,719,905,7812,57
Netto winst (mln.) 79,9410,855,9816,59
Winst per aandeel 6,370,870,481,42
Koers winst verhouding 2,3016,1529,4813,38
Dividend per aandeel 5,500,501,001,00
Dividend rendement 37,54%3,56%7,07%5,26%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 54,0859,8965,7465,58
Immateriële activa 57,8054,7353,2677,61
Financiële activa 66,2162,4463,6457,77
Vaste activa 184,11182,72187,93208,21
Voorraden 6,356,054,849,42
Debiteuren 59,1953,7945,3451,78
Overige vorderingen 0,480,690,921,08
Liquide middelen 95,96101,4490,56106,66
Vlottende activa 171,00170,70149,64174,48
Totaal activa 355,11353,41337,57382,69
Gewoon kapitaal 222,56227,85223,48229,56
Preferent kapitaal 4,134,884,071,40
Aandeel van derden 1,100,580,3813,03
Langlopende schulden 15,2117,6316,2123,67
Kortlopende schulden 116,24107,3697,50116,43
Totaal passiva 355,11353,41337,57382,69

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 1.2871.2651.2361.317
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 12.54012.55012.40011.720
Cashflow per aandeel 0,562,361,343,41
Intrinsieke waarde per aandeel 12,2517,6517,0818,58
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,200,800,831,02
Rendement eigen vermogen (%) 35,924,762,687,23
Koers einde boekjaar 14,6514,0514,1519,00
Premium

Roularta: Mediafin voor Medialaan

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront