Iep Invest

BRU:IEP.BL, BE0003748622
5,500 13:31
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 20,0919,7522,0232,99
EBITDA (mln.) 8,6810,348,6018,16
Bedrijfs resultaat (mln.) 8,6710,338,5918,16
Resultaat voor belasting (mln.) 9,0510,769,0418,98
Netto winst (mln.) 9,316,365,7010,82
Winst per aandeel 0,840,690,621,23
Koers winst verhouding 7,2611,5214,76
Dividend per aandeel 2,00

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiƫle activa 123,40134,360,01
Financiƫle activa 4,044,28141,1150,72
Vaste activa 140,22140,85144,6651,38
Debiteuren 1,452,232,380,77
Liquide middelen 10,778,0210,6673,02
Vlottende activa 45,7341,4743,0988,93
Totaal activa 185,96182,32187,76145,56
Gewoon kapitaal 92,9195,61101,3791,02
Preferent kapitaal 69,8967,525,7010,82
Aandeel van derden 27,3623,1024,6530,12
Langlopende schulden 50,9354,9451,9120,52
Kortlopende schulden 14,758,339,503,44
Totaal passiva 185,96182,32187,76145,56

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 41
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 11.9009.1709.1708.810
Cashflow per aandeel 0,820,701,030,35
Intrinsieke waarde per aandeel 7,8110,4311,058,33
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,780,760,83
Rendement eigen vermogen (%) 10,026,655,6211,88
Koers einde boekjaar 6,107,959,15

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront