KBC Groep

BRU:KBC.BL, BE0003565737
49,920 13:05
-0,620 (-1,23%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Resultaat voor belasting (mln.) 3.310,003.116,001.847,003.418,00
Netto winst (mln.) 2.494,002.433,001.390,002.564,00
Winst per aandeel 5,985,853,346,15
Koers winst verhouding 9,4811,4617,1512,27
Dividend per aandeel 3,501,002,448,60
Dividend rendement 6,18%1,49%4,26%11,40%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Totaal activa 283.808,00290.735,00320.743,00340.346,00
Gewoon kapitaal 17.232,0018.866,0020.030,0021.577,00
Preferent kapitaal -605,0037,00-88,00318,00
Aandeel van derden 2.400,001.500,001.500,001.500,00
Groepsvermogen 19.632,0020.366,0021.530,0023.077,00
Achtergestelde schulden 2.402,002.327,002.196,002.946,00
Totaal passiva 283.808,00290.735,00320.743,00340.346,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 41.62241.05840.86340.428
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 417.000416.000416.000417.000
Cashflow per aandeel -19,09-5,9263,3933,68
Intrinsieke waarde per aandeel 37,8344,3545,7143,15
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,501,511,251,75
Rendement eigen vermogen (%) 14,4712,906,9411,88
Koers einde boekjaar 56,6867,0657,2875,46

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront