KONINKL.VOLK.WESS. EO-,01

FSE:A2DQ57.FFM, NL0012294466
21,660 15:46
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2016201720182019
Omzet (mln.) 5.490,005.714,005.924,006.642,00
EBITDA (mln.) 292,00274,00243,00336,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 203,00192,00159,00176,00
Resultaat voor belasting (mln.) 139,00195,00164,00174,00
Netto winst (mln.) 139,00135,00131,00141,00
Winst per aandeel 1,741,691,641,76
Koers winst verhouding 13,998,2312,33
Dividend per aandeel 1,051,05
Dividend rendement 4,44%7,78%

Balans (mln.)

  2016201720182019
Materiële activa 488,00483,00482,00515,00
Immateriële activa 432,00436,00484,00481,00
Financiële activa 133,00126,00153,00173,00
Vaste activa 1.220,001.211,001.263,001.571,00
Voorraden 1.039,00913,00962,00859,00
Debiteuren 570,00622,00620,00607,00
Overige vorderingen 7,008,006,006,00
Liquide middelen 412,00494,00467,00624,00
Vlottende activa 2.362,002.394,002.421,002.459,00
Totaal activa 3.582,003.605,003.684,004.030,00
Gewoon kapitaal 1.116,001.124,001.182,001.252,00
Preferent kapitaal -162,80-53,8082,20161,20
Aandeel van derden 12,0011,0014,0012,00
Langlopende schulden 318,00256,00270,00409,00
Kortlopende schulden 2.136,002.214,002.218,002.357,00
Totaal passiva 3.582,003.605,003.684,004.030,00

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 15.78516.17916.63016.800
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 80.00080.00080.00080.000
Cashflow per aandeel 3,623,342,966,06
Intrinsieke waarde per aandeel 13,0013,7315,65
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,820,981,39
Rendement eigen vermogen (%) 12,4612,0111,0811,26
Koers einde boekjaar 23,6413,4921,70