Vastned » Research (Aandeel) | Eurobench.com

Vastned

AEX:VASTN, NL0000288918
25,250 17:35
-0,450 ( -1,75% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 82,9279,0670,2270,78
Operationele kosten
Afschrijvingen
BedrijfsResultaat 96,6750,21127,8763,36
Resultaat voor belastingen 76,4230,58107,8147,55
Belastingen 5,67-2,942,863,96
CashFlow -9,95-1,490,80-0,53
Nettowinst 65,4726,4394,6441,10

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 1.649,051.616,071.526,361.577,18
Immateriële activa 0,000,000,000,00
Financiële activa 0,000,000,000,00
Vaste activa 1.649,051.616,351.527,481.577,18
Voorraden 0,000,0065,203,50
Debiteuren 2,215,672,898,90
Overige vorderingen 0,060,200,160,12
Liquide middelen 2,761,282,081,55
Vlottende activa 5,037,1670,3314,07
Totaal activa 1.654,081.623,511.597,811.591,25
Gewoon kapitaal 816,64804,44838,68830,39
Preferent kapitaal 248,82236,61270,86262,57
Aandeel van derden 84,3787,0694,7392,64
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 692,13636,92633,91505,36
Kortlopende schulden 60,9395,0930,48162,86
Totaal passiva 1.654,081.623,511.597,811.591,25

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 52494541
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 19.04019.04019.04019.040
Winst per aandeel 3,441,394,972,16
Dividend per aandeel 2,052,052,052,05
Cashflow per aandeel 2,882,462,352,17
Intrinsieke waarde per aandeel 40,8440,2042,0041,56
Koers-winstverhouding 12,3126,528,3114,49
Dividend rendement (%) 4,845,564,966,55
Rendement eigen vermogen (%) 8,023,2911,284,95
Koers einde boekjaar 42,3536,8641,3031,30