RANDSTAD NV

AEX:RAND, NL0000379121
62,640 17:35
+0,500 (+0,80%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 23.272,8023.812,0023.676,0020.523,00
Operationele kosten 21.418,3022.060,0021.815,0019.654,00
Afschrijvingen 134,00219,00118,00514,00
BedrijfsResultaat 855,40829,00836,00384,00
Resultaat voor belastingen 838,40811,00819,00364,00
Belastingen 207,00107,00213,0060,00
CashFlow -326,50-96,00-45,00260,00
Nettowinst 618,80691,00594,00304,00

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 154,30159,00157,00650,00
Immateriële activa 3.555,603.381,003.347,003.082,00
Financiële activa 529,60563,00478,00202,00
Vaste activa 4.677,404.684,005.092,004.608,00
Voorraden
Debiteuren 3.965,304.020,003.872,003.647,00
Overige vorderingen 79,20106,00130,0098,00
Liquide middelen 326,30273,00225,00474,00
Vlottende activa 5.085,505.254,005.066,004.979,00
Totaal activa 9.762,909.938,0010.158,009.587,00
Gewoon kapitaal 4.251,004.478,004.472,004.668,00
Preferent kapitaal 631,44704,14606,14
Aandeel van derden 0,701,001,001,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 880,30739,00691,00673,00
Kortlopende schulden 4.630,904.720,004.994,004.245,00
Totaal passiva 9.762,909.938,0010.158,009.587,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 37.93038.82038.28034.680
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 258.590258.630258.630183.200
Winst per aandeel 2,402,672,301,62
Dividend per aandeel 2,763,384,323,24
Cashflow per aandeel 2,662,894,917,98
Intrinsieke waarde per aandeel 14,4814,9214,1222,24
Koers-winstverhouding 21,3515,0123,6732,86
Dividend rendement (%) 5,398,437,946,09
Rendement eigen vermogen (%) 14,5615,4313,286,51
Koers einde boekjaar 51,2440,0954,4453,24