Word nu gratis lid! Log in
Logo Eurobench
.

Koersen

 

Detail

 
Koers: 10,15   Laatste update: 25 mei
Bied: (400) 8,00 Open: 10,25
Laat: (7,00) 10,15 Close: 10,05
Verschil: 0,10 Hoog: 10,25
% Verschil: 1,00 Laag: 10,15
Volume: 10 52 weeks hoog: 11,90
Volume gisteren: 315 52 weeks laag: 6,90
Toevoegen aan watchlist
 

Orderboek

 
Aantal Volume Bied Laat Volume Aantal
 

Adviezen

 
Lopende Adviezen: 0
Sentiment:
Consensus: 0,00 ()
Laatste adviezen:
Datum
Guru
Advies
22 jun 10
Houden
14 apr 10
Houden
25 mrt 09
Verkopen
 

Agenda

 
23 aug 12 Halfjaarresultaten 2012
 
08 nov 12 Tussentijdse verklaring Q3/2012
 
 
.

Grafiek

  Periode:   
Realtime koersen

Berichten

 
(RSDB)  voda - 9 mei
Roto CEO: We moeten ons sneller aan internationale markt aanpassen AMSTERDAM (Dow Jones)--Roto Smeets Group nv (ROTO.AE) moet zich nog sneller aan de veranderingen in de internationale drukkersmarkt aanpassen dan het bedrijf nu al doet, wil de onderneming de weg naar winstherstel verder kunnen voortzetten. Dat zegt de eerder dit jaar aangetreden chief executive officer (CEO) Joost de Haas, woensdag op de aandeelhoudersvergadering van de drukker te Deventer. De Haas, die zich in eerste instantie ziet als ondernemer, wijst in dit verband op volumedalingen, in weerwil van een kleine tijdelijke opleving aan het eind van 2011, en de oplopende overcapaciteit in de markt. De trend is dat grote titels in volumes in oplages dalen, met uitzondering van Linda. De Haas verwacht dat de overcapaciteit verder zal oplopen naar 12 procent van circa 10 procent nu. Tegenover de algemene vergadering van aandeelhouders stelt de CEO in gesprek te zijn met alle uitgevers van grote titels om meer waarde aan de uitgaven te kunnen toevoegen. Hij betoogt dat Roto Smeets sneller moet schakelen op kostenniveau, ofschoon de grens van de flexibele schil wel is bereikt. Een verandering is dat werkprocessen steeds korter worden, waardoor Roto Smeets in toenemende mate interne krachten alleen wil laten werken wanneer er werk is. Bovendien wil De Haas sneller werken: de doorlooptijd moet korter. De topman acht Roto Smeets niet groot genoeg om actief deel te nemen in een consolidatieslag in de internationale drukkerssector. Mocht het bedrijf dat wel willen, dan zullen de resultaten wat De Haas betreft eerst sterk moeten verbeteren. De aandeelhoudersvergadering keurde alle agendapunten goed. Het aandeel Roto noteert omstreeks 17.25 uur vlak op EUR9,90. - Door Andre Sterk; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715200; andre.sterk@dowjones.com
(RSDB)  lovelyrita - 15 mrt
Goede jaarcijfers (vergeleken met de 3 jaren ervoor) voor RSDB. Eigen Vermogen licht toegenomen, intrinsieke waarde ca 24 euro. De markt blijft slecht, maar de concurrenten hebben het ook moeilijk en RSDB heeft het nodige spek voor de komende jaren om eventueel moeilijke tijden te doorstaan. Als je het mij vraagt mooi om voor de lange termijn aan te houden. Ik verwacht geen spectaculaire koersstijging op korte termijn (1 jaar) ofschoon een overname altijd mogelijk is gezien bovenstaande. http://www.rsdb.nl/download/RSGPERSBERICHT2011-NL.pdf Mvg L.R. p.s. long RSDB
(RSDB)  kolifant - 24 jan
[quote alias=pharma id=5508984 date=201103310511] de intrinsieke waarde is € 24 daar kun je toch ook aan vasthouden [/quote] Wel grappig, ik had in 2002 een watchlist aangemaakt en toen stond er dit: 24,15 mrt '02 -63,35% (Vergelegen met Nu)
(RSDB)  zuurbier - 11 jan
RvC Roto Smeets benoemt Joost de Haas tot CEO Gepubliceerd: 10:13 Door Andre Sterk Van DOW JONES NIEUWSDIENST AMSTERDAM (Dow Jones)--De Raad van Commissarissen (RvC) van drukkersonderneming Roto Smeets Group nv (ROTO.AE) benoemt Joost de Haas per 30 januari 2012 tot statutair directeur van Roto Smeets Group nv en chief executive officer van het bedrijf, aldus Roto Smeets woensdag in een persbericht. De Centrale Ondernemingsraad heeft inmiddels positief geadviseerd op de benoeming. De Haas heeft volgens de RvC kennis van de grafische industrie. De Haas geeft aan dat Roto Smeets de komende jaren "scherp aan de aan de wind moet zeilen om de marktontwikkelingen bij te houden. De winstgevendheid moet weer omhoog, zodat we onze eigen koers kunnen blijven bepalen. De onderneming gaat verder met de richting die is ingezet om de onderneming flexibeler, productiever en slagvaardiger te maken", aldus De Haas. Met de benoeming van De Haas beeindigt Rudolf Huyzer, voormalig voorzitter van de RvC, zijn werkzaamheden als interim CEO. Huyzer heeft besloten niet terug te keren in zijn vorige functie van voorzitter van de RvC, en zal per 30 januari 2012 terugtreden. De RvC beraadt zich op de toekomstige samenstelling. Ronald Blom is thans voorzitter van de RvC van Roto Smeets. Bij de Algemene Aandeelhoudersvergadering van 9 mei 2012 zal De Haas zich nader voorstellen. Hij werkte in het verleden voor onder andere McKinsey, Frico International, UPC, OneTel en Nuon. Voorts was hij oprichter van een viertal bedrijven waar hij tevens medeeigenaar van was. Uit zijn curriculum vitae blijkt verder ervaring met herstructureringen en investeringen in noodlijdende bedrijven. (c) 2012 Dow Jones & Company, Inc.
(RSDB)  cldenh - 10 nov
Roto Smeets verwacht licht negatief nettoresultaat 2011 Gepubliceerd: 09:05 Door Andre Sterk Van DOW JONES NIEUWSDIENST AMSTERDAM (Dow Jones)--Roto Smeets Group nv (ROTO.AE) verwacht dat het nettoresultaat over 2011 licht negatief zal zijn, aldus het drukkersbedrijf uit Deventer donderdag voorbeurs in een trading update over het derde kwartaal. Roto Smeets geeft wel aan dat het nettoresultaat fors zal verbeteren ten opzichte van het nettoresultaat over 2010, dat toen uitkwam op euro22,5 mln negatief, maar er was toen ook sprake van een eenmalige afwaardering van euro16,4 mln over het derde kwartaal van dat boekjaar. Roto Smeets meldt dat de marktomstandigheden niet noemenswaardig zijn veranderd ten opzichte van de situatie rondom de halfjaarcijfers. Er is in het derde kwartaal sprake van een sterke verbetering op jaarbasis. Het prijsniveau en de bezetting bij diepdruk is sterk verbeterd. De prijsdruk bij rotatie-offset houdt aan. Papier- en energieprijzen blijven oplopen. Bij papier heeft consolidatie in de papierindustrie een opdrijvend prijseffect. Per 1 augustus heeft Roto Smeets de voormalige drukkerij aan de Europalaan in Utrecht aan PostNL verhuurd. Het complex van 26.287 vierkante meter, gelegen op een terrein van bijna 4 hectare, is volledig in gebruik genomen. Het betreft een vierjarige overeenkomst met mogelijkheden tot verlenging. De financieringsfaciliteit bij ABN AMRO, die tot 15 september tijdelijk was verruimd, is volgens plan weer teruggebracht naar het oorspronkelijke niveau. Het aandeel Roto Smeets sloot woensdag op euro8,99. (c) 2011 Dow Jones & Company, Inc.
 
.

Zoek koers

   

Nieuws

   

Columns (IEX.nl)

     
 
.