Word nu gratis lid! Log in
Logo Eurobench
.

Koersen

 

Detail

 
Koers: 8,85   Laatste update: 11 mei
Bied: (193) 7,99 Open: 8,85
Laat: (1.000,00) 8,50 Close: 8,85
Verschil: 0,00 Hoog: 8,85
% Verschil: 0,00 Laag: 8,85
Volume: 75 52 weeks hoog: 9,68
Volume gisteren: 75 52 weeks laag: 7,00
Toevoegen aan watchlist
 

Orderboek

 
Aantal Volume Bied Laat Volume Aantal
 

Adviezen

 
Lopende Adviezen: 0
Sentiment:
Consensus: 0,00 ()
Laatste adviezen:
Datum
Guru
Advies
 

Agenda

   
.

Grafiek

  Periode:   
Realtime koersen

Berichten

 
(Porceleyne Fles)  kolifant - 22 mrt
Door Andre Sterk Van DOW JONES NIEUWSDIENST AMSTERDAM (Dow Jones)--Royal Delft nv (PORF.AE) boekte over 2011 een omzet van EUR23,61 miljoen tegen EUR24,76 miljoen een jaar eerder, bij een nettoresultaat van EUR135.000 positief, tegen EUR751.000 negatief over 2010. Dit meldt de Delftse producent van sieraardewerk en leverancier van keukengerei en kristal dinsdag voorbeurs in een persbericht. De winst voor aftrek van rente, belastingen, afschrijvingen en amortisatie van goodwill (EBITDA) steeg naar EUR1,31 miljoen over 2011 van EUR88.000 een jaar eerder, vooral door een ingrijpende reorganisatie bij Leerdam Crystal bv. Royal Delft geeft geen concrete verwachting voor 2012, maar stelt ook op basis van nieuwe initiatieven en de genoemde reorganisatie dat de vooruitzichten positief zijn. Het aandeel Royal Delft sloot maandag op EUR9,40.
(Porceleyne Fles)  kolifant - 4 nov
als er iemand is die 200 aandelen wil hebben voor 9,60 zijn ze van jouw
(Porceleyne Fles)  voda - apr '11
koers nu 7,56 . grote verkoper verlaagd steeds eerst 9,95 nu 8,95 wat te doen?
(Porceleyne Fles)  kolifant - dec '10
Bijten door de zure appel !! Jammer , maar misschien als dit voorbij is.....De personeelskosten dalen nu ook structureel..... 13-12-2010 8:50:00 Porceleyne Fles NV (Kon.) AMSTERDAM (Dow Jones)--Aardewerkproducent Koninklijke Porceleyne Fles nv, ook wel bekend als Royal Delft, verwacht een aanzienlijk verlies boeken over het jaar 2010, door hoger dan verwachte verliezen en reorganisatiekosten bij het onderdeel BV Leerdam Crystal. Het bedrijf zegt dat op basis van voortschrijdend inzicht is geconstateerd dat de reorganisatiekosten voor de aangekondigde afslanking bij het onderdeel, samen met het negatieve operationele resultaat, een "aanzienlijk hoger verlies" tot gevolg zullen hebben dan enkele maanden eerder werd aangenomen. Begin november kondigde Porceleyne Fles aan dat het geen winst verwachtte in 2010 door de afslanking, waarbij het aantal voltijdbanen bij BV Leerdam Crystal wordt verkleind tot 5,3 van 12,9. Leerdam Crystal maakt kristallen gebruiks- en siervoorwerpen en is een van de twee dochtermaatschappijen van Royal Delft. De andere dochter is Koninklijke van Kempen & Begeer, een producent van bestek en pannen. Door Archie van Riemsdijk; Dow Jones Nieuwsdienst; +31 20 571 5200; archie.vanriemsdijk@dowjones.com
(Porceleyne Fles)  kolifant - nov '10
Zoals tijdens het bedrijfsbezoek is aangekondigd door de CEO is winst maken de hoogste prioriteit van de holding Porcelyne Fles. Het ontslag van van 7,6 medewerkers is fors. In 2009 waren gemiddeld 111 mensen bij de holding werkzaam. Royal VKB en Royal Delft lijken winstgevend, straks is Royal Leerdam dit ook. Misschien nog winst over 2010, anders waarschijnlijk wel in 2011 ! De Porceleyne Fles is het enige aandeel dat een aantal zeer pretentieuze luxe merken onder zich heeft. Kwaliteit, luxe, en appeal. De belegger ziet alleen de waarde niet. De Grootaandeelhouder vindt dit ook prima, denk ik wel eens..... Het persbericht van Dow Jones: AMSTERDAM (Dow Jones)--Koninklijke Porceleyne Fles nv (Royal Delft, PORF.AE) kondigt dinsdag voorbeurs aan dat het bedrijf het aantal arbeidsplaatsen bij dochter BV Leerdam Crystal zal terugbrengen en dat Royal Delft als geheel waarschijnlijk geen winst zal maken in 2010. Het aantal voltijdbanen zal bij BV Leerdam Crystal teruggaan naar 5,3 van de huidige 12,9. De reorganisatiekosten die dit met zich meebrengt zullen er samen met het negatieve resultaat bij deze dochter toe leiden dat de Royal Delft-groep naar verwachting geen winst zal maken in 2010. Leerdam Crystal maakt kristallen gebruiks- en siervoorwerpen en is een van de twee dochtermaatschappijen van Royal Delft. De andere dochter is Koninklijke van Kempen & Begeer.
 
.

Zoek koers

   

Nieuws

   

Columns (IEX.nl)

 
  • 20 mrt Voorbeurs: Gezapig Arend Jan Kamp AEX future -0,2%. Cryo, Vivenda, Dockwise, Heijmans, TMC, Bernanke, huizencijfer VS, Spanje, Griekenland, China, Oracle en Apple.
    Arend Jan Kamp
  • feb '07 Alanherrieschopper Michiel Pekelharing "Frans Faas heeft met Recalcico bijna 50% van Alanheri. Wat wordt zijn volgende prooi...?"
    Michiel Pekelharing
 
 
 
.