 |
 |
| |
| Koers: |
5,10 |
|
Laatste update: |
25 mei |
| Bied: |
(168) 4,85 |
|
Open: |
4,90 |
| Laat: |
(7.811,00) 5,10 |
|
Close: |
4,60 |
| Verschil: |
0,50 |
|
Hoog: |
5,10 |
| % Verschil: |
10,75 |
|
Laag: |
4,85 |
| Volume: |
682 |
|
52 weeks hoog: |
5,55 |
| Volume gisteren: |
500 |
|
52 weeks laag: |
4,20 |
|
|
Toevoegen aan watchlist
|
|
 |
 |
 |
|
 |
 |
| |
| Aantal |
Volume |
Bied |
Laat |
Volume |
Aantal |
|
|
 |
 |
 |
|
 |
 |
| |
| Lopende Adviezen: |
1 |
 |
| Sentiment: |
|
| Consensus: |
0,00
()
|
 |
Laatste adviezen:
|
Datum
Guru
Advies
|
|
20 dec 11
Houden 
|
|
21 jun 10
Kopen 
|
|
02 jun 10
Houden 
|
|
25 mei 10
Verkopen 
|
|
29 jan 10
Houden 
|
|
|
 |
 |
 |
|
|
 |
 |
 |
| |
Periode:
|
|
 |
 |
 |
|
 |
 |
| |
Bedrijfsresultaat Oranjewoud flink gedaald
Gepubliceerd op 18 mei 2012 om 18:21 | Views: 51
GOUDA (AFN) - Ingenieursbedrijf Oranjewoud heeft in de eerste 3 maanden van dit jaar een bedrijfsresultaat (ebitda) behaald van 3,1 miljoen euro, tegen 5,7 miljoen euro een jaar eerder. Dat werd vrijdag na het slot van de beurshandel bekendgemaakt.
De omzet ging met ruim 5 procent omlaag tot 330,6 miljoen euro. Het nettoresultaat toonde een geringe verbetering tot 3,8 miljoen euro negatief, van 3,9 miljoen negatief in 2011. De orderporteuille ging licht omlaag naar 2,36 miljard euro.
Oranjewoud gaf geen prognoses voor de omzet en het resultaat in heel 2012.
Oranjewoud tekent intentieverklaring overname infra-activiteiten Rasenberg
AMSTERDAM (Dow Jones)--Strukton Civiel, dochter van Oranjewoud nv (ORANW.AE), heeft een intentieverklaring gesloten met Rasenberg Holding voor de overname van de infra-activiteiten van Rasenberg, meldt het bouwbedrijf maandag.
Volgens Oranjewoud verwachten de partijen binnen enkele maanden een definitieve overeenkomst te sluiten.
De infra-activiteiten betreffen activiteiten van Rasenberg gericht op wegenbouw en asfaltproductie, dynamisch verkeersmanagement, geluidswerende voorzieningen en recycling en overslagactiviteiten, die tezamen een apart onderdeel van Strukton Civiel zullen vormen.
Financiele details omtrent de overname maakt het bouwbedrijf niet bekend.
- Door Elco van Groningen; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715200; elco.vangroningen@dowjones.com
Oranjewoud profiteert van overname Strukton
AMSTERDAM (Dow Jones)--Oranjewoud nv (ORANW.AE) heeft over 2011 een fors hogere omzet gehaald, vooral door de overname van Strukton, maar zag de orderportefeuille licht dalen, maakt het ingenieursbureau woensdag bekend.
De omzet steeg met 151% naar EUR1.743,4 miljoen, van EUR694,9 miljoen een jaar eerder, als gevolg van de consolidatie van een volledig boekjaar van de omzet van Strukton. De bijdrage aan de omzet door Strukton aan de totale omzet van de groep in 2011 is circa 75%.
De nettowinst nam met 26% toe naar EUR17,9 miljoen en het operationeel resultaat EBITDA steeg naar EUR84,3 miljoen van EUR43,7 miljoen in 2010.
De orderportefeuille is echter licht gedaald, naar EUR2.247,0 miljoen van EUR2.358,6 miljoen eind 2010.
Oranjewoud doet geen uitspraak over de verwachtingen voor 2012.
Door Ben Zwirs; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715200; ben.zwirs@dowjones.com
08:59 woensdag 07-03-2012 | Quote 500
door: Matthijs Goes
Gerard Sanderink weet niks van meldplicht
Logisch. Je bent grootaandeelhouder en topman van je eigen beursgenoteerde bedrijf en dan weet je niet dat er een meldplicht is voor handel in je eigen aandeel. Quote 500-lid Gerard Sanderink beweerde dat echt in een strafzaak wegens verzwegen aandelenhandel.
Het is alweer een tijdje geleden, maar Centric-baasje Gerard Sanderink (Quote 500 nr. 63, €415 miljoen) kocht tussen medio 2003 en begin 2004 1,5 miljoen aandelen in zijn eigen onderneming. Hij vergat alleen om daarvan een melding te maken. In 2009 werd de De Graafschap-fan daarom veroordeeld tot het betalen van een boet van €50.000.
Zowel het Openbaar Ministerie, als Sanderink gingen in beroep tegen de veroordeling. Het Quote 500-lid voerde daarin aan dat hij niet wist dat er een meldplicht was. Verder werkte er in het bedrijf maar een jurist en die moest ook alle andere juridische zaken behandelen.Volgens het FD verweerde hij zich met: ‘Ik moet ondernemen en van de rest heb ik geen verstand.’
Als dat verweer bij de rechtbank niet werkt, was het misschien beter geweest om een nieuwe verweer te verzinnen. Want ook het gerechtshof veroordeelde de topman en verweet hem ernstig te kort te zijn geschoten in zijn zorgplicht als topbestuurder.
De opgelegde boete mag dan twee keer zo hoog zijn als in eerste aanleg, een daling in de Quote 500 zal hij niet veroorzaken. Sanderink moet een ton betalen.
De situatie wordt met de dag duidelijker. Deze melding van AFM geeft aan dat GS bereid is aan Hollanf Fund een winst van € 1,90 per aandeel te maken voor een termijn van 1 1/2 jaar, dan lijkt me dat de premie voor de rotsvaste aandeelhouders wel een stuk hoger mag liggen. In een stukje op EA wordt enerzijds een prijs genoemd van € 7.25 excl. het didivend over 2011, en anderzijds over een prijs van een tientje. De waarheid zal mogelijk in het midden liggen. Op grond van de hoog gespannen verwachtingen over 2011 en verder, zal een exitprijs voor de aandelen zo rond de € 8,= moeten gaan liggen. LS.
|
|
 |
 |
 |
|
|
 |
 |
 |
| |
-
18 mei
Voorbeurs: Faceneuzen &...
AEX future -1%. Fugro, DSM, ING, Arcelor, Galapagos, Griekenland, Spanje, optie-expiratie ene Facebook en nog veel meer.
Arend Jan Kamp
-
okt '07
Blij met Grontmij
"Grontmij draait als een tierelier, heeft een gouden toekomst én is goedkoper dan de concurrentie..."
Arnoud Wolff
-
nov '06
Ingenieus aandeel
"Grontmij deed wat was voorspeld: 50% stijgen. Donderdag cijfers en dat wordt make or break..."
Peter van Kleef
|
|
 |
 |
 |
|
|