 |
 |
| |
| Koers: |
3,48 |
|
Laatste update: |
24 mei |
| Bied: |
(58) 3,31 |
|
Open: |
3,48 |
| Laat: |
(350,00) 3,45 |
|
Close: |
3,48 |
| Verschil: |
0,00 |
|
Hoog: |
3,48 |
| % Verschil: |
0,00 |
|
Laag: |
3,48 |
| Volume: |
523 |
|
52 weeks hoog: |
5,14 |
| Volume gisteren: |
523 |
|
52 weeks laag: |
3,33 |
|
|
Toevoegen aan watchlist
|
|
 |
 |
 |
|
 |
 |
| |
| Aantal |
Volume |
Bied |
Laat |
Volume |
Aantal |
|
|
 |
 |
 |
|
 |
 |
| |
| Lopende Adviezen: |
0 |
 |
| Sentiment: |
|
| Consensus: |
0,00
()
|
 |
Laatste adviezen:
|
Datum
Guru
Advies
|
|
21 apr 10
Kopen 
|
|
24 mrt 10
Kopen 
|
|
22 mrt 10
Kopen 
|
|
18 jan 10
Kopen 
|
|
13 jan 10
Kopen 
|
|
|
 |
 |
 |
|
|
 |
 |
 |
| |
Periode:
|
|
 |
 |
 |
|
 |
 |
| |
Cryo-Save huurt pand van NSI
Gepubliceerd op 23 mei 2012 om 11:13 | Views: 340
HOOFDDORP (AFN) - NSI en Cryo-Save hebben een huurcontract afgesloten met betrekking tot het kantoorgebouw "Vijverstaete" in Zutphen. Het contract gaat op 1 juni in en heeft een looptijd van 10 jaar. Dat maakte NSI woensdag bekend.
Oss maakt kans op Israëlisch bedrijf
zaterdag 31 maart 2012 | 07:08
Tekstgrootte
Onlangs bracht een delegatie van burgemeesters en provinciale bestuurders een bezoek aan het terrein van het Life Sciences Park. foto Ruud Rogier
OSS - In aanvang zou het gaan om veertig arbeidsplaatsen, maar bij een eventuele komst van het Israëlische bedrijf Pluristem naar het Oss Life Sciences Park kan dit oplopen naar 400 banen.
De Brabantse Ontwikkelings Maatschappij (BOM) uit Tilburg heeft de contacten met het bedrijf gelegd tijdens een werkbezoek aan Israël in maart. Pluristem richt zich op onderzoek naar stamcellen. Met name de aanwezigheid van de apparatuur en laboratoriumfaciliteit, zoals het zogenoemde Kilolab, op het OLSP spreekt het bedrijf aan. Binnenkort brengt een delegatie van het Israëlische bedrijf een bezoek aan Oss.
Wethouder Jan van Loon is zeer te spreken van deze ontwikkeling. "Daar hebben we het Life Sciences Park onder meer voor opgezet. Naast startende ondernemers een campus zijn voor bestaande bedrijven."
Geen verandering.
23 maart worden er wel bijna 50.000 stuks verhandeld en de koers doet niets!!! Leuk aandeel, hier heeft niemand iets aan toch? Waarom staat dit bedrijf beursgenoteerd???
als er toch buiten het boekje om gehandeld wordt?????
Ben er ook ingestapt op 4,10. Lijkt me geen misstap voor deze groeiparel. Koers kan als het bedrijf meer in de aandacht komt zo verdubbelen lijkt me. Geduld is een schone zaak.
Ursus,
Dan heb je de afgelopen weken mooie kansen had. CRYO lijkt o.b.v. TA op een "omkeerpunt" te staan.
DGA Goossens kocht er 14 K stuks in op euro 4.14.
Met een RSI van 57 actueel , een koerssprong naar Euro 4.50 liggen de volgende TA weerstanden \ koersdoelen op resp. Euro 4.80 (eerste weerstand), vervolgens op euro 5.60 (tweede weerstand) en daarna op euro 6.00 (derde weerstand).
In 2011 kocht Cryo in januari 100.000 aandelen in. Herhaling dit jaar ?
Helaas is de handel erg dun in dit aandeel , maar de omzetgroei en winst die CRYO weet te maken i.c.m. de nog prille ervaring in de new branches Z Afrika en India , lijkt er nog heel veel additioneel (groei)potentieel in dit bijzondere aandeel te zitten.
Ook de portfolio verbreding in de USA met Cryo Lip (aldaar een groeimarkt gericht op persoonlijke\gewichts\fysiek gerichte verzorging, komt zeker over naar NL\EU) en de kans er een stevige poot bij te creeren die omzet\winstgroei kan aanwakkeren.
Ik zie CRYO Save group op dit moment als een "door de massa onbegrepen nederlandse beursparel" die o.b.v. expertise en specialisatie vanuit een dominante positie in een global niche mooie resultaten zou moeten kunnen gaan bieden.
Sector : Medical of Bio tech ? De opgeslagen produkten van CRYO Save worden hopelijk naast de persoonlijke toepassing op de rechthebbenden , ook steeds meer door de medische sector ontdekt voor allerhande medicinale testen en ontwikkelingen en andere interessante spin-offs.
Een "medical-Tech" fonds dan maar ?
Het aandeel heeft mij tot op heden nog weinig gebracht , maar dit jaar zal ik zeker de AvA bezoeken. het aandeel is boeiend afwijkend van de massa en qua omvang aardig te overzien\in te schatten.
Mijn CRYO's blijven voorlopig op de plank liggen om ;
a.) te zien hoe CRYO aandeelhouders beloond met dividend ?
b.) deel te kunnen nemen aan de AvA 2012
c.) te bezien of de beoogde koersdoelen\weerstanden de komende jaren geslecht kunnen worden.
d.) het een leuke NL belegging lijkt met globale omzetspread.
e.) ik een overname long term niet uitsluit door een grote specialist\pharma\medical company (bijv. vanuit de USA).
f.) het management een kundige stabiele indruk maakt die goed weet waar men mee bezig is en naar toe wil.
Andere meningen \ aanvullingen ?
Tracker
|
|
 |
 |
 |
|
|
 |
 |
 |
| |
-
18 mei
Voorbeurs: Faceneuzen &...
AEX future -1%. Fugro, DSM, ING, Arcelor, Galapagos, Griekenland, Spanje, optie-expiratie ene Facebook en nog veel meer.
Arend Jan Kamp
-
22 mrt
Voorbeurs: Wil niet vlotten
AEX future -0,2%. Binck, KPN, tegenvaller China, Fedex, jobless claims, analisten bullisher, Bernanke en Draghi speechen.
Arend Jan Kamp
-
20 mrt
Voorbeurs: Gezapig
AEX future -0,2%. Cryo, Vivenda, Dockwise, Heijmans, TMC, Bernanke, huizencijfer VS, Spanje, Griekenland, China, Oracle en Apple.
Arend Jan Kamp
-
12 jan
Voorbeurs: Unch of ouch?
AEX future +0,5%. Rentebesluit ECB, Spaanse bond-veiling, DPA, Cryo, Homburg, Delhaize, Chinese inflatie, retail sales en jobless claims.
Arend Jan Kamp
|
|
 |
 |
 |
|
|