Word nu gratis lid! Log in
Logo Eurobench
.

Koersen

 

 
Realtime koersen

BUSSUM (AFN) - Investeringsfonds Value8 heeft aangifte gedaan tegen een voormalige financiële topman van het bedrijf Dico International. De persoon in kwestie zou zich hebben schuldig gemaakt aan manipulatie van de koers van het beursgenoteerde Dico, meldt Value8 dinsdag.

Value8 nam in april een meerderheidsbelang in de failliete verkoper van slaapkamermeubilair, en probeert een akkoord te bereiken met de crediteuren van het bedrijf om Dico te laten voortbestaan.

Het investeringsfonds, opgericht door Peter Paul de Vries, oud-directeur van de Vereniging van Effectenbezitters, zegt aangifte te hebben gedaan. Hij treedt daarmee naar buiten om duidelijk te maken dat Value8 ,,onder geen beding (wil) buigen voor afpersing en chantage''.

 

.

 
.