Word nu gratis lid! Log in
Logo Eurobench
.

Koersen

 

 
Realtime koersen

AMSTERDAM (AFN) - Analisten zijn nog niet overtuigd van de houdbaarheid van de schuldpositie van Ordina, zo blijkt uit analistencommentaar. Topman Ronald Kasteel verklaarde dinsdag te verwachten binnen de bankconvenanten te zullen blijven.

,,De nettoschuld is 2,6 keer de aangepaste ebita. Volgens het convenant mag het 3,5 keer zijn, maar gezien het forse verlies in de eerste jaarhelft is dit zorgelijk'', aldus Jos Versteeg van Theodoor Gilissen.

De cijfers die automatiseerder Ordina dinsdag presenteerde over het eerste halfjaar waren volgens analist Victor Bareno van SNS Securities ,,zwak''. ,,Ordina heeft een substantiële verbetering van de omzet nodig'', zei hij.

Niet verrassend

Analist Peter Olofsen van Kepler noemt de cijfers ,,niet verrassend''. ,,De omzet lag iets lager dan ik verwachtte en de recurring ebita iets hoger''. De trends zijn volgens hem in lijn met de verwachting. Ordina ziet een stabilisering van de tarieven en merkt vooral verbetering bij financiële klanten.

Dinsdag om 12.35 noteerde het aandeel 6 procent lager op 2,70 euro.

 

.

 
.