| |
Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Nedap, leverancier van stemmachines, verwacht over 2007 een omzetstijging te realiseren ten opzichte van een jaar eerder. Dit meldt Nedap woensdagavond na het sluiten van de beurzen.
'Na de omzetpiek in 2006 verwacht de directie van de N.V. Nederlandse Apparatenfabriek, met een voorbehoud voor onvoorziene omstandigheden in de resterende weken, toch een omzetstijging voor 2007', aldus het bedrijf.
Volgens Nedap laat een belangrijk deel van de klantgroepen op dit moment een mooie omzetstijging zien. 'Voldoende om de verwachte lagere omzet in enkele andere klantgroepen op te vangen.'
Nedap heeft verhoudingsgewijs veel nieuwe producten op de markt geintroduceerd, met name in de tweede helft van het jaar. 'Deze introducties zorgen op korte termijn voor hogere kosten en mogelijk omzetvertraging, maar zullen op langere termijn een goede bijdrage leveren aan verdere omzet- en winstgroei. De directie is dan ook tevreden en optimistisch over de gang van zaken.'
(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)
|
|