| |
Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Motorola heeft over het tweede kwartaal van 2006 een nettowinst uit voortgezette activiteiten gerealiseerd van USD 1,35 miljard tegen USD 919 miljoen in dezelfde periode een jaar eerder. Dat heeft de producent van onder meer mobiele telefoons woensdagavond nabeurs in New York bekendgemaakt in een persbericht.
Per aandeel was sprake van een winst uit voortgezette activiteiten van USD 0,54 tegen USD 0,37 een jaar eerder. Exclusief een aantal eenmalige items bedroeg de winst per aandeel uit voortgezette activiteiten USD 0,33. De omzet steeg van USD 8,4 miljard naar USD 10,9 miljard.
Bij de publicatie van de eerstekwartaalcijfers sprak Motorola de verwachting uit van een winst tussen de USD 0,30-0,32 per aandeel, exclusief bijzondere posten. De vergelijkbare verwachting van analisten hierbij lag op USD 0,31. De omzet zou volgens het bedrijf uitkomen tussen de USD 10,3-10,5 miljard.
Voor het derde kwartaal mikt Motorola op een omzet van USD 10,9-11,1 miljard, een stijging van 20 tot 23% ten opzichte van de vergelijkbare periode in 2005. De stijging wordt met name gedreven door een blijvend momentum in de activiteiten op het gebied van mobiele apparaten.
(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)
|
|