Word nu gratis lid! Log in
Logo Eurobench
.

Koersen

 

 

BARENDRECHT (AFN) - De kersverse topman van ICT Automatisering, Carlo D'Agnolo, wil voorlopig aanblijven als topman. ,,Ik stort me hier met enthousiasme in en zal me de komende tijd gaan verdiepen in het beleid naar de toekomst toe.''

Dat zei hij vrijdag in een vraaggesprek met ANP-Reuters. Hij hield zich verder op de vlakte over het vertrek van zijn voorganger Bram Schot.

,,Er is in de afgelopen maanden een verschil van inzicht ontstaan. We hebben in goed overleg met Bram Schot besloten tot zijn vertrek.'' Of het vertrek te maken had met de problemen bij de Duitse activiteiten, wilde D'Agnolo niet zeggen. Eerder dit jaar vertrok ongeveer de helft van de 125 medewerkers bij de Noord-Duitse activiteiten van ICT Automatisering.

Het vertrek van Schot heeft volgens de topman ook niets te maken met het vertrek van bestuurder Hans Oberg eerder dit jaar. ,,Dit staat los van elkaar'', zei hij.

 

.
 
.