| |
Door Archie van Riemsdijk
Van DOW JONES NIEUWSDIENST
AMSTERDAM (Dow Jones)--Corio nv overweegt in de nabije toekomst een volgende plaatsing van nieuwe aandelen bij aandeelhouders, na het succes van de emissie in juni.
"Wanneer we erin slagen de opbrengst van de vorige plaatsing binnen een jaar voor 75% op een goede manier weg te zetten, dan is een volgende aandelenuitgifte een optie", zegt chief executive Gerard Groener van Corio in een toelichting op de halfjaarcijfers.
De CEO zegt dat er grote belangstelling was voor de vorige aandelenemissie, die binnen enkele uren kon worden geplaatst. Daarbij konden "de meeste" institutionele aandeelhouders worden bediend.
"De markt realiseert zich meer dan voorheen dat groei van een vastgoedfonds samengaat met emissies", zegt de CEO.
"Het is niet wenselijk de groei alleen met leningen te financieren, waardoor de schuldpositie steeds toeneemt", voegt chief financial officer Jan Haars daar aan toe.
Corio haalde in juni EUR258 miljoen op met een aandelenplaatsing, bedoeld om investeringen te doen in zijn thuismarkten. Inmiddels heeft het bedrijf een winkelcentrum in Madrid gekocht voor EUR126,8 miljoen en kijkt het naar andere aankopen.
Archie van Riemsdijk; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715201; archie.vanriemsdijk@dowjones.com
|
|