 |
 |
| |
Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Carrefour heeft over het eerste kwartaal van 2007 een omzet behaald van EUR 21,5 miljard, een stijging van 5,4% ten opzichte van de EUR 20,4 miljard die over dezelfde periode een jaar eerder werd behaald. Dat heeft de grootste supermarktketen van Europa woensdag nabeurs bekendgemaakt.
Analisten rekenden gemiddeld op een omzet van EUR 21,4 miljard. Bij constante wisselkoersen bedroeg de omzetgroei voor de hele groep in het eerste kwartaal 6,5%. In Spanje realiseerde Carrefour in tegenstelling tot een kwartaal eerder weer omzetgroei, en ook het flinke aantal nieuwe winkels in Azie droeg bij aan de totale omzetgroei over de eerste drie maanden van 2007.
Carrefour concentreert zich dit jaar op winkelexpansie. In het eerste kwartaal werden 170 winkels geopend of overgenomen onder de eigen merknaam. Het bedrijf handhaaft zijn doelstelling om dit boekjaar 1,5 miljoen vierkante meter nieuwe winkelruimte aan het netwerk toe te voegen.
(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)
|
|
 |
 |
 |
|
|
 |
|