Word nu gratis lid! Log in
Logo Eurobench
.

Koersen

 

 

AMSTERDAM (AFN) - De producent van specialistische metalen Advanced Metallurgical Group (AMG) heeft voor in totaal 300 miljoen dollar nieuwe leningen afgesloten. Dat maakte het bedrijf vrijdag bekend.

De kredietfaciliteit bestaat uit een termijnlening van 100 miljoen dollar en een terugkerende kredietfaciliteit van 200 miljoen dollar. AMG gebruikt de nieuwe leningen om zijn bestaande termijnlening van 275 miljoen dollar en een terugkerende kredietfaciliteit terug te betalen, die augustus 2012 zou verlopen.

De leenkosten zijn ,,consistent'' met de bestaande faciliteit, aldus AMG. Onder bepaalde voorwaarden mag de faciliteit boven de 300 miljoen dollar uitkomen om de groei van AMG te ondersteunen.

 

.
 
.