Word nu gratis lid! Log in
Logo Eurobench
.

 
Realtime koersen

PURCHASE (AFN) - De Amerikaanse producent van frisdranken en snacks PepsiCo heeft in het vierde kwartaal van 2011 een nettowinst behaald van 1,42 miljard dollar (ruim 1 miljard euro), tegen 1,37 miljard dollar een jaar eerder. Dat maakte het bedrijf donderdag bekend.

De omzet van de maker van onder meer Pepsi, Tropicana, Gatorade en Frito Lay-snacks steeg met 11 procent tot 20,2 miljard dollar. Het wereldwijde verkoopvolume van snacks steeg in het afgelopen kwartaal met 8 procent en van dranken met 3 procent. De kwartaalcijfers van PepsiCo waren iets beter dan analisten hadden verwacht.

Over heel 2011 ging de omzet met 15 procent omhoog tot 66,5 miljard dollar en de nettowinst klom met 4 procent tot 6,4 miljard dollar.

 

Vandaag in het nieuws

   
.

Zoek in nieuws

   

Nieuwsoverzicht donderdag 9 februari 2012

 
<< ouder